Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

magg

New member
Telewizor jest już dostępny w sprzedaży i na razie nikt nie narzeka, co więcej na razie sami zadowoleni. Wczoraj system zdjęć się zadusił.
Ale niczego nie wyrzucił na szczęście - jest już połowa , ale już 3.30 rano - więc w po południu skończę.

AHA. Szybkość wrzucania tych zdjęć to chyba z modemu tpsa... Szkoda słów. :fool:
Zamówiłem w MediaExpert w poniedziałek będę w domu to go odbiorę ze sklepu tylko oni mieli opcje zwrotu bez podania przyczyny przez 14 dni. Jak mi się coś nie spodoba wymienię na coś innego.
 

mntkl

New member
AHA. Szybkość wrzucania tych zdjęć to chyba z modemu tpsa... Szkoda słów. :fool:
Zamówiłem w MediaExpert w poniedziałek będę w domu to go odbiorę ze sklepu tylko oni mieli opcje zwrotu bez podania przyczyny przez 14 dni. Jak mi się coś nie spodoba wymienię na coś innego.

Jak zamawiasz przez internet to w każdym sklepie masz prawo zwrócić w ciągu 14 dni nawet jak odbierałeś towar w sklepie
 

lukasz1983

New member
W tym przedziale cenowym ten Philips chyba najlepszym wyborem, choć ja sam wahałem się pomiędzy nim a Sony 50" W755C. W chwili obecnej składałem jednak zapytanie do Euro RTV, czy w przypadku zakupu w sklepie jest możliwość nie tyle zwrotu, co wymiany ewentualnie na inny TV, zobaczymy
 

mntkl

New member
Czy ktoś może mi pilnie doradzić ? Idea Ambilight bardzo mi się podoba ale mogę troszkę taniej zakupić Panasonica 55as640, bardzo chwalony telewizor.
Czy Ambilight i wogóle ten Philips wart jest rezygnacji z Panasa większego o 5 cali ( oglądam z 4 m ) ? Bo na Philipsa 55 cali raczej niechcę wydawać kasy.
 

DrYry

New member
w moim Phillipsie 50pfh6550 /88 jest jeszcze problem po odpaleniu nie reaguje na polecenia pilota, jak za dużo razy przycisnę to zdarzyło się że wyłączył i ponownie włączył, mam nadzieję że szybko to naprawią. A tak na marginesie jak cena poszła w duł no cholera jasna ten co mam o 200 zł. taniej a model 55pft6550/12 o 400 zł. mniej, pisaliście że jest jeszcze możliwość wymiany jak zamawiasz przez internet i mam na to 14 dni, zamawiałem go w sklepie ale przez internet ze sprzedawcą, ciekawi mnie czy była by możliwość zamiany tego bym oddał a dopłacił te 500 zł. i wziął tego 55pft zawsze to te 5 cali większy
 

pawelik2015

New member
Ja też przepłaciłem i nawet więcej bo zamówiłem w przedsprzedaży. Mam też 50pfh6550 /88. Na pewno nie jest to tv idealny, ale jakość obrazu rekompensuje wszystko. Nie robiłem nawet kalibracji profesjonalnej ,tylko to co jest w ustawieniach . Nie widzę jak narazie potrzeby robić. Po prawie miesiącu użytkowania jestem zadowolony i nie żałuje zakupu. Inni pisali o efekcie teatru, być może jest też ale moja wiedza o tym jest bardzo mała i to co widzę to bardziej mi się podoba. Kilka razy też się zdarzyło że telewizor sam sie włączył. Na początku tez sie zawiesił kilka razy. 2 sekundowe przełączanie nie przeszkadza mi. Smart tv jako tako nie wzbudza moich emocji. W większości i tak trzeba płacić. Nawet takie kodi ma wersje premium . Jak narazie wykorzystuje wersje standardową . Przeglądarka internetowa to w sumie największa wada tego tv. Pomijając brak wsparcia dla flash, to żółwie tempo wczytywania stron, prawie jak w czasach modemów jest tragedią. Do internetu mam komputer , dlatego ten problem jakoś nie boli mocno. Problem z flashem rozwiązuje Android smart tv box . Czekam narazie na wyniki testu aby móc porównać ze swoimi spostrzeżeniami :)
 

jarhead7

New member
powiedzcie mi jak uruchomić albo pobrać aplikację kodi. Na komputerze korzystałem z poprzedniej wersji xbmc, ale nie mogę znaleźć tego w tv.
 

lexus-is250

New member
To jeszcze raz co do modelu PHILIPS 55PFT6550/12 właśnie wróciłem z M.E. ponieważ byłem zainteresowany wyżej wymienionym modelem TV .
Podchodzę ze sprzedawcą do tegoż modelu i pytam co obecnie leci na tym TV czy sygnał z hdmi czy usb itp. Człowiek mi odpowiada że to oryginalne demo philips zainstalowane w TV . Po kilkunastu sec. na podobno fabrycznym demo widzę jak dwie modelki poruszają się , jedna na deskorolce a druga na rowerze , nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że koła w desce jak i w rowerze są KWADRATOWE .
Pytam sprzedawcę co to ma być ? a on mi z wielka brechą odpowiada PHILIPS !!!
Czy ktoś może mi to wyjaśnić a może ktoś też coś takiego zauważył .
 
Ostatnia edycja:

mirsiek

New member
To jeszcze raz co do modelu PHILIPS 55PFT6550/12 właśnie wróciłem z M.E. ponieważ byłem zainteresowany wyżej wymienionym modelem TV .

W skrócie , żarówki to robią dobre jak i inne pierdoły ale TV a przynajmniej ten model to kpina ...
Podchodzę ze sprzedawcą do tegoż modelu i pytam co obecnie leci na tym TV czy sygnał z hdmi czy usb itp. Człowiek mi odpowiada że to oryginalne demo philips zainstalowane w TV . Po kilkunastu sec. na podobno fabrycznym demo widzę jak dwie modelki poruszają się , jedna na deskorolce a druga na rowerze , nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że koła w desce jak i w rowerze są KWADRATOWE .
Pytam sprzedawcę co to ma być ? a on mi z wielka brechą odpowiada PHILIPS !!!
Czy ktoś może mi to wyjaśnić a może ktoś też coś takiego zauważył lub może to zrobić .
Może miał sprzedawać Szajsungi.
Ja przed zakupem TV w innej sieciówce widziałem kilkusekundowe opóźnienie sygnału na wszystkich TV Panasonic, również był obraz demo i ta sama odpowiedź - bo to... .
Jakież było moje zdziwienie gdy widziałem jeden z tych TV w innej dużo mniejszej sieciówce i wszystko było OK.
Kupiłem jednak Philipsa wprawdzie 8209, ale koło jest kołem, a trójkąt trójkatem.
A co do Philipsa jak ktoś mądrze napisał na tym forum "trzeba się przyzwyczaić jak do kaprysów pięknej kobiety", albo żyć w spokoju z wybraną z rozsądku.
 
Do góry