Telewizory Philips z serii PUS 7600 zasługują na uwagę - specyfikacja

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Czy podstawa centralna do telewizorów Philips 48PUS7600/12 , Philips 55PUS8601/12 i Philips 55PUS7600/12 o symbolu PTS 840/00 jest już dostępna ? Nota bene bardzo ładna .:-|
Jeżeli jest dostępna to w jakiej cenie i gdzie ją będzie można kupić ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Niestety nie otrzymałem jak dotąd odpowiedzi z serwisu centralnego Philips Mik w Radomiu na
zadane im pytanie w sprawie dostępności centralnej podstawy do telewizorów Philips serii 7600(48", 55") i serii 8601(55"). Również przedstawiciele firmy TP Vision(www.philips.com) w Polsce nabrali "wody do ust" w tym temacie . W ogóle kontakt ten e-mailowy jest moim zdaniem jakimś nieporozumieniem , tylko pozostaje kontakt telefoniczny i to trzeba trafić na kompetentną osobę , aby móc rzeczowo porozmawiać .
W wielkościach przekątnej ekranu 65" podstawa ta nie była przewidywana , ze względu na wagę telewizorów .
Jedynie przedstawicielka sklepu RTV-EURO-AGD , specjalistka RTV udzieliła mnie informacji na moje zapytanie , że
na dzień dzisiejszy podstawa ta jest w ich sklepie niedostępna , a termin dostępności jest nieznany .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podstawka już jest na magazynie TPV, ale jeszcze nie w sprzedaży.
Nazywa TS 840 - cena 299 zł .
DO jakich dokładnie modeli będzie pasować to zapytam, bo nie pytałem czy do wszystkich pasuje.
 

dzierbiaty

New member
Witam
Mam pytanie odnośnie ambilight. Ile ten ambilight potrzebuje wolnej przestrzeni wokół TV aby w pełni uzyskać efekt? Telewizor wisiałby pomiędzy meblami i ile tak na twoje oko musiałoby być odległości od krawędzi bocznych tv do mebli?
No i po drugie czy ambilight lepiej wypada przy powieszonym tv czy stojącym w odległości tak 20 cm od tylnej ściany?
Pozdrawiam
 

unreall

New member
Witam
Mam pytanie odnośnie ambilight. Ile ten ambilight potrzebuje wolnej przestrzeni wokół TV aby w pełni uzyskać efekt? Telewizor wisiałby pomiędzy meblami i ile tak na twoje oko musiałoby być odległości od krawędzi bocznych tv do mebli?
No i po drugie czy ambilight lepiej wypada przy powieszonym tv czy stojącym w odległości tak 20 cm od tylnej ściany?
Pozdrawiam


Posiadam 55pus7600.
20 cm od siany w sumie wystarczy ale polecam powiesić go bez tych mebelków pomiędzy bo zepsują cały efekt. Ja mam ok 2m po obu stronach + nad TV 1,5m oraz jasną ścianę.
EFEKT jest przecudowny. Zresztą wygooglaj sobie obrazy z ambi.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 15 grudnia 2015 r. duński recenzent portalu flatpanels.dk Rasmus Larsen napisał recenzję/test
telewizora Philips 55PUS7600 . Recenzja dostępna na stronie portalu :

Philips 7600 test/anmeldelse - FlatpanelsDK

lub

Philips 7600 review - FlatpanelsHD

No cóż telewizor ten , nie obsługuje vp9 , który jest niezbędny do YouTube 4K , bardzo wysokie opóźnienie wejścia , jakość działania pilota zdalnego sterowania telewizorem mogłaby być lepsza ,
bardzo dużo błędów w pracy systemu operacyjnego Android telewizora , powodujące awarie w pracy
telewizora .
Szkoda...:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry