Dlaczego 42PF9731D nie ma Clear LCD i 3ms?

jtd

New member
Bez reklam
Niby jest to ta sama seria 32, 37, 42 cale, a tylko ten model ma czas reakcji 6 ms, temte maja 3 ms, tamte modele maja Clear LCD, ten model nie ma... Ma do tego jeszcze gorszy kontrast od tamtych. Czy ktos potrafi mi wytlumaczyc dlaczego Philips odwalil taki numer z tym modelem?
 

grafion

New member
Bardzo "mądre" pytanie.Zadzwoń do producenta.Mam ten telewizor,gra znakomicie,widocznie ani Clear ani 3ms są mu nie potrzebne,za to ma matrycę z pełną rozdzielczością.Chcesz kupić tv to go najpierw sprawdż na własne oczy gdyż w wielu przypadkach suche dane mogą i najczęściej są złudne.Telewizor ten ma również dobre opinie wśród klienteli państw zachodnich.Gdybym miał znowu kupić TV wybrał bym ten sam model.
 

gatar

Active member
Bez reklam
jtd napisał:
A gra rownie znakomicie pod PALem ? Nie widac smuzenia i obraz jest czysty?
Witaj.
Moim zdaniem, "pod PALem" żaden LCD nie "gra" znakomicie.
Również sygnał sygnałowi nierówny. U mnie może być dobrze, a
u Ciebie słabo.
 

grafion

New member
A u mnie z kablówki gra lepiej niż z n-ki nie dotyczy oczywiście kanałów HD.Na zwykłym tunerze cyfrowym też gra lepiej niż z n-ki.Wszystko zależy od sygnału.Smużenia w tym telewizorze nie zauważyłem.
 

jtd

New member
Bez reklam
No napewno ten telewizor jest bardzo bardzo dobry, ale juz mogli wstawic taka sama matryce jak w 32 i 37 cali a nie troszke gorsza:cool: Widac lubia sobie nieraz zaoszczedzic troche grosza:eek:
 
Do góry