ActiveControl w 32pf5331

chrzan

New member
Witam,

Posiadam od tygodnia Philipsa 32PF5331. Według instrukcji posiada on system ActiveControl, czyli polega to chyba na tym, że potrafi sobie sterować między innymi mocą podświetlenia matrycy w zależności od ilości padającego na nią światła. Otóż włączam/wyłączam ten ficzer i nijak nie mogą zaobserwować różnicy. Czy ktoś z posiadaczy mógłby podzielić się swoimi obserwacjami w tym temacie? Czy ktoś zaobserwował działanie tego systemu?

pozdrawiam
chrzan
 

student

New member
wprawdzie posiadam model PF7411 ale on takze jest wyposazony w system Active Control

moze byc tak ze nie widzisz roznicy ale jest to zazwyczaj gdy tlo jest jednorodne, najlepiej widac roznice (wedle mnie) jesli jest jakis mecz pilkarski - wtedy widac jak swiatlo rozklada sie na murawie lub jak jest zblizenie na twarz jakiejs osoby - wtedy rowniez widac lepiej rysy twarzy, dobrze tez widac przy krajobrazach...

nie wiem jak Ty ale ja odczuwam roznice, a jesli nie mozesz zlapac roznicy to polecam poogladac parenascie minut przy wylaczonym systemie a potem go odpalic (najlepiej jak to bedzie podczas jakiegos programu kiedy sceneria nie zmienia sie przez jakies 30minut) ;)

pzdr
 
Do góry