Philips seria 8600 - modele na rok 2015.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips seria 8600 - modele na rok 2015.
image2.png

Modelle:

  • 55PUS8600/12: Support-Webseite, Product Spread Sheet, Quick Starter Guide, Handbuch, Firmware Instructions, Firmware History, Firmware Update Software

  • 65PUS8600/12: Support-Webseite, Product Spread Sheet, Quick Starter Guide, Handbuch, Firmware Instructions, Firmware History, Firmware Update Software
8600.jpg



Nowa seria 8000 na rok 2015 posiadać będzie,
    • Ambilight trójstronny
    • Ambilight poczwórny
    • UHD
    • Android TV
    • Edge Feets
    • Zakrzywione CURVED
    Wraz z kolejnymi informacjami będziemy je podpinać.
 
Ostatnia edycja:

Spyro

New member
Ktoś gdzieś pisał, że takie są wymogi UE i producenci musieli się dostosować. O ile mamy na myśli to samo - stopkę tv.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Myślę, że chodziło o sam kształt telewizora. Oczywiście nie będą to wszytskie TV z tej serii. Jednak jako seria premium te modele zapowiadają się bardzo ciekawie. Wkrótce będzie można więcej powiedzieć.
 

accu

New member
Bez reklam
Myślę, że chodziło o sam kształt telewizora. Oczywiście nie będą to wszytskie TV z tej serii. Jednak jako seria premium te modele zapowiadają się bardzo ciekawie. Wkrótce będzie można więcej powiedzieć.

Witam uprzejmie ,
Z czterostronnym Ambilight oraz Bright Pro seria telewizorów Philips XXPUS8600/12 . Wielkości przekątnej ekranu to 55" i 65". Mają być odłączane głośniki bezprzewodowe .
"Zakrzywione" telewizory Philips serii XXPUS8700/12 z trójstronnym Ambilight i Bright Pro . Wielkości
przekątnej ekranu to 55" , 65" i 78" .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Czyli tak jak pisałem - nie wszystkie z serii 8000 :). W 8600 mają być nowe głośniki zewnętrzne - bardzo jestem ciekawy jak się ten system sprawdzi.
 

agricola

New member
Niestety Phila też pogięło.

Na szczęście to tylko część oferty. :) Ja szczerze mówiąc mam nadzieję, że to się nie przyjmie to jak wiele już technologii (Mini CD, np.) się nie przyjęło.

Poza tym ta seria zapowiada się bardzo ciekawie, szczególnie tak jak kolega niżej napisał zewnętrzne głośniki, w zeszłym roku coś takiego proponował chyba Sony, ale szybko zamknęli temat, fajnie jakby Philips wrócił do tego - zresztą Philips zawsze do jakości dźwięku przykładał wagę.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Krótka informacja, odnośnie serii 8600 oraz 8700: w kwestii matrycy / jakości obrazu powinny być identyczne. Oczywiście, wspólna baza to Android, UHD, oba w rozmiarach 55" oraz 65". Nie ma na razie informacji o podświetleniu, ale podejrzewam, że FALD zarezerwowany jest jedynie dla serii 9, HDR również.

Różnice:

8600 to model płaski, posiadający 4-stronny Ambilight oraz głośniki bezprzewodowe.

8700 to model zakrzywiony, posiadający 3-stronny Ambilight i tzw. "performance sound", cokolwiek to znaczy...

Obie serie mają zadebiutować we wrześniu, na targach IFA.
 

agricola

New member
HDR raczej tylko w dziewiątce. Chciałbym zobaczyć przykładowe porównania z HDR/bez HDR, najlepiej na żywym obrazie nagranym dobrą kamerą na YouTube. Czy ktoś może dysponuje takim linkiem i może ewentualnie tutaj wstawić?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam prawie w każdym sklepie leci reklamówka Samsunga TV z HDR a obok na TV bez HDR. Różnica spora tylko jak na razie filmów z HDR jest cieniutko !!!
 
Do góry