chce kupić philipsa 46 cali. co polecacie?

pagu

New member
Witam.
Zamierzam kupić LCD philipsa 46cali do 13 tysiecy zł, jednak wogólnie nie znam sie na modelach tej firmy. co polecacie? czy warto czy lepiej zainwestowac w sony? gdzie w warszawie jest dobry sklep philipsa? nie chce kupowac w jakims markecie....
 

jtd

New member
Bez reklam
Za okolo 12 tys. kupisz 42PF9831D lub za okolo 10 tys 42PF9731. Oba sa z ekranami 42 cale, najwieksze philipsy lcd dostepne. Cena ich odpowiada klasie tych ekranow, swieca najlepiej, zadne Sony, Samsung, Sharp czy Panasonic sie do nich nie umywa jesli chodzi o sygnal z kablowki, dvd, cyfry+ itp. Jesli jednak zamierzasz zainwestowac w odtwarzacz HD, lub telewizje n, to juz mozesz rozgladac sie rownie z powodzeniem za inna marka. Jednak na obecnych sygnalach dostepnych w Polsce (wiekszosc kablowki i dvd) to nie ma lepszych ekranow. Technologia PixelPlus i Digital Natural Motion bardzo ale to bardzo poprawiaja obraz, niektorzy mowia ze az za bardzo:cool: Do tego jeszcze Ambilight, ktory pozwala ogladac filmy przy wylaczonym swietle bez obawy zmeczenia wzroku, to juz klasa sama w sobie. Udanych zakupow.
 
Ostatnia edycja:

awujotka

New member
Bez reklam
jtd napisał:
Za okolo 12 tys. kupisz 42PF9831D lub za okolo 10 tys 42PF9831D

Chyba chciałeś napisać 42PF9830 lub 42PF9831. Są to dwa różne modele.

Ja mogę się wypowiedzieć tylko w kwestii tv z serii 9830, gdyż takowy posiadam (37 cali).
Pagu, jesli przejrzysz archiwum, znajdziesz moje posty pełne zachwytów nad tym telewizorkiem, i mimo iż stoi u mnie już ponad rok - owe zachwyty nie minęły. Gra pięknie - nic dodać nic ująć. Tę serię szczerze polecam!
 

awujotka

New member
Bez reklam
pagu napisał:
Witam.
gdzie w warszawie jest dobry sklep philipsa? nie chce kupowac w jakims markecie....

Niestety, jedyny salon Philipsa, który był w Warszawie na Świętokrzyskiej jest zamknięty już jakis czas. Głownym dystrybutorem Philipsa w Polsce była swego czasu firma Brabork, która ma sklep w Jupiterze na Towarowej. Jak chcesz znac szczegóły, gdzie kupić, wejdź na stronę http://www.consumer.philips.com/con...StLctr&catalogType=CONSUMER&language=pl&ce=ce

tam znajdziesz gdzie możesz nabyc upatrzony model.
Jednak i tak zapewne wyjdą ci markety, typu Euro, MM i Saturn. W sumie tam jakiś wybór jest...
Ale jak już upatrzysz model, obejrzysz na żywo własnie w markecie to może jednak sprzedaż internetowa?
 

Janblasik

New member
kupno philipsa

Witam posiadam Philipsa 42 PF 7621D i jestem z niego bardzo zadowolony.Telewizorek super,kolory,czerń,proste menu.Najlepszy obraz oczywiście z platformy-mam cyfre + oraz dvd(oryginalne płyty). Oglądam z odległości około 3-4 m ocy sie nie męczą.Mam zapalony kinkiet na scianie przeciwległej tam gdzie stoi telewizor. Tak mi doradził kolega serwisant.Byłem w sklepie gdzie stały 3 obok siebie 42 cal.telewizory-1 Panasonic-plazma,2 Philips LCD,3 Samsung plazma. Najgorszy obraz miał Samsung,natomiast Philis z Panasonickiem rza miał ten lepszy kolor a raz ten. To taka moja uwaga.Polecam Philipsa.Pozdrawiam JB
 
Do góry