Numerek w rogu :( POMOCY :)

BeYacz

New member
Witam
mam nietypowy problem
otoz od pewnego czasu w lewym gornym rogu widnieje CIĄGLE numerek kanału a jak ogladam dvd lub gram na konsoli widnieje mi tryb (np. hdmi). kurde juz mnie to denerwuje :) szukalem w instrukcji, bawilem sie pilotem i nic! moze ktos wie jak rozwiazac ten problem?? z gory dziekuje!

no co to??? nikt nie wie jak mi pomóc??? jak zrobić by znikneła ikonka programu??
 
J

Judash

Guest
BeYacz napisał:
Witam
mam nietypowy problem
otoz od pewnego czasu w lewym gornym rogu widnieje CIĄGLE numerek kanału a jak ogladam dvd lub gram na konsoli widnieje mi tryb (np. hdmi). kurde juz mnie to denerwuje :) szukalem w instrukcji, bawilem sie pilotem i nic! moze ktos wie jak rozwiazac ten problem?? z gory dziekuje!

no co to??? nikt nie wie jak mi pomóc??? jak zrobić by znikneła ikonka programu??

A niby o co chodz?
 

robboj

New member
BeYacz napisał:
Witam
mam nietypowy problem
otoz od pewnego czasu w lewym gornym rogu widnieje CIĄGLE numerek kanału a jak ogladam dvd lub gram na konsoli widnieje mi tryb (np. hdmi). kurde juz mnie to denerwuje :) szukalem w instrukcji, bawilem sie pilotem i nic! moze ktos wie jak rozwiazac ten problem?? z gory dziekuje!

no co to??? nikt nie wie jak mi pomóc??? jak zrobić by znikneła ikonka programu??

powinien byc na pilocie przycisk "info" , "i" lub cos innego - zalezy od producenta danego tv jak to oznacza
ogolnie chodzi o informacje o danym kanale - typ polaczenia , czestotliwosc pasma w ktorym dany program jest nadawany i typ sygnalu audio
jezeli o to Ci chodzi poszukaj na pilocie powinien byc przycisk ktorym to wylaczysz - w niektorych tv trzeba kilka razy nacisnac ten przycisk aby calkowicie te info zniknelo
poszukaj dokladnie w instrukcji tv - powinno byc na 100% opisane jak to wylaczyc lub wlaczyc - jak kto woli;)
 

bildex

New member
witam!
Jest kilka sposóbów usunięcia tego.
Wchodzisz w menu--> instalacja--> nazwa kanałów-->
musisz tam wykasować nazwy np. masz RGB i ciągle świeci w rogu, kasujesz tam i nic nie masz.
Lub tez w menu jest opcja OSD minimum lub normal , wybiersz minimum. I juz
Pozdrawiam
 
Do góry