Poradnik jak zainstalować Kodi/xbmc (a także inne apki spoza store) na Philipsach z Androidem

kunta-kinte

New member
Witam,
poniżej opis jak to zrobić

1) Ściągnij aplikację "terminal emulator" z playstore
2) Otwórz aplikację i wklej (bez cudzysłowów!) "am start --user 0 -n com.android.settings/.SecuritySettings"
3) Włącz "unknow sources"
4) Ściągnij najświeższą wersję Kodi dev build stąd: mirrors.kodi.tv/nightlies/android/arm/
(prośba do moderatora o poprawienie linku bo ja nie mam jeszcze praw do postowania linków)
5) Zainstaluj i ciesz się nowymi możliwościami :)
 

fanlucek

New member
Mam problem ze sciagnieciem jakiejkolwiek aplikacji ze sklepu play, przy probie instalacji wyskakuje blad " Podczas pobierania informacji z serwera blad. [RPC:S-7:AEC-0]".

Mial ktos z Was taki problem ? jak go rozwiazac ?
 

grey50

New member
Witam,
poniżej opis jak to zrobić

1) Ściągnij aplikację "terminal emulator" z playstore
2) Otwórz aplikację i wklej (bez cudzysłowów!) "am start --user 0 -n com.android.settings/.SecuritySettings"
3) Włącz "unknow sources"
4) Ściągnij najświeższą wersję Kodi dev build stąd: mirrors.kodi.tv/nightlies/android/arm/
(prośba do moderatora o poprawienie linku bo ja nie mam jeszcze praw do postowania linków)
5) Zainstaluj i ciesz się nowymi możliwościami :)
Na ile jest to sprawdzony sposób ? kodi działa na tv philips z androidem? gwarancji nie trace?
 

grey50

New member
Kodi---- E-screen

Może podpowie mi ktoś jak zainstalować wtyczkę e-screen w programie kodi na tv Philips z androidem. Sposób z gory sprawdził się udało się zainstalować kodi na tv polecamm
 

fomicz

Member
8109: Kodi się zainstalował i to przed wykonaniem powyższych operacji.
Jak instalować aplikacje, które są oznaczone w Google Play jako "aplikacja niezgodna z Twoim urządzeniem".

Znalazłem taką stronę, która opisuje jak instalować apki z wykorzystaniem PC podłączonego do sieci LAN:
Strona po niemiecku
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Trzeba jednak cały czas pamiętać , że robisz to na własne ryzyko .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

widzimisiek

New member
zainstalowalem kodi wg opisu z pierwszego postu na dysku zewnetrznym i mam problem z uruchomieniem, pojawia sie plansza startowa na chwile (chodz nawet nie zawsze) po czym TV wraca do menu aplikacji, co jest nie tak? telewizor to phlips PFS8109
 

eree

New member
temat z 1 postu:

"Ściągnij aplikację "terminal emulator" z playstore"

jakiś pomysł jak to zainstalować na 50pfh6650 ? bo w Google Play tego nie widać
 

pawelik2015

New member
Ja kodi zainstalowałem normalnie z Google Play.
Tak samo wtyczkę Genesis bez większych problemów i z poziomu TV.
https://seo-michael.co.uk/how-to-manually-install-gotv-for-xbmc/

Pamiętajcie, że możecie zlecić instalację z komputera - klikasz instaluj i wybierasz na jakim urządzeniu. Oczywiście trzeba być zalogowanym na gMailu/Google.

Nie każdy program/gra może być w ten sposób zainstalowana w tv. Wyskakuje komunikat o niezgodności urządzenia
 

areklat

New member
Zainstalowałem Kodi na moim 50PFH6550 Wszystko niby działa Genesis bez problemu wszystkie filmy online działają bez zająknięcia. Niestety filmy z dysku USB 1TB odpalone poprzez kodi zacinają się( te same filmy odpalone przez MXPlayer lub odtwarzacz wbudowany w TV działają bez problemu). Czy mam coś zmienić w ustawianiach programu ? Dodatkowo menu programy działa w rozdzielczości 720P@50Hz czy da się to jakoś przestawić na 1080P ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry