Nowy Philips 50pfh4009

kiść

New member
Witam, mam pytanie odnośnie nowego modelu telewizora Philips 50pfh4009.

Miałem kupić starszy model Philips 50pfh4109, jednak właśnie zauważyłem nowy, o którym wspomniałem wyżej. Moje pytanie jest następujące - jakie są różnice pomiędzy tymi modelami? Czy ktoś posiada już ten TV i może coś o nim napisać? W internecie nie można znaleźć póki co żadnej opinii.

Wszystko wygląda na niemal to samo. Z różnic, które zauważyłem to:

-jasność w nowym modelu 280cd/m2, w starym 250cd/m2
-niższa cena na korzyść nowego modelu
-3W większy pobór prądu na niekorzyść nowego modelu

Główną rzeczą jaka mnie interesuje to jakość obrazu - nie obchodzi mnie jakieś fb albo inne gadźety dla gimbusów. Zastanawia mnie czy nowy model ze względu na niższą cenę nie jest modelem "budżetowym" z gorszą jakością obrazu niż 50pfh4109?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiść

New member
Kupiłem ten telewizor i jestem bardzo zadowolony. Obsługa jest bardzo prosta - nie ma w nim zbędnych dla mnie opcji. Obraz świetny - trzeba tylko pamiętać, że potrzebna będzie kalibracja seryjnych ustawień.

Pobór prądu w zależności od kontrastu podświetlenia - najmniej to około 29W a najwięcej to 82W. Moje ustawienia są na 70W. Nawet na bardzo niskim kontraście podświetlenia obraz jest bardzo dobry.
 

kiść

New member
Zapomniałem jeszcze dodać o jedynym problemie z telewizorem - ucina krawędzie (2-3cm) wyświetlanego ekranu w trybie auto/szeroki ekran z rozdzielczości 1080p i 720p. Póki co nie znalazłem rozwiązania.
 
Do góry