Tendencje cenowe.

Marek Robert

New member
Jak waszym zdaniem będą sie kształtowały w najbliższym czasie ceny TV LCD Philips. Czym jest spowodowany wzrost lub też spadek cen ? Gdzie znajdę literaturę fachową w tym temacie ?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
spadanie

Marek Robert napisał:
Jak waszym zdaniem będą sie kształtowały w najbliższym czasie ceny TV LCD Philips. Czym jest spowodowany wzrost lub też spadek cen ? Gdzie znajdę literaturę fachową w tym temacie ?

Ceny będą spadały.
Odnośnie literatury w tym temacie to poważnie pytasz?
 

Mabri

New member
Oczywiście, że ceny będą leciały w dół, tym bardziej, że miejsce modeli hd ready bedą powoli zastępowały modele full hd, które też są coraz tańsze.

A tak przy okazji - trzeba uważać na pewne anomalie cenowe. Widziałem niedawno w sieci EuroRTV model Panasonica TH-37PA60 - model jeszcze z rozdzielczością 854 x 480 za jedyne 6999 zł! Ciekawe czy ktoś go kupi?
 

erban

New member
Marek Robert

Również zastanawiam sie nad zakupem LCD Philips i coraz poważniej zastanawiam sie nad modelem PHILIPS 32 PFL 7332, jest to nowy model z bogatym wyposarzeniem.
Co do ceny to po obserwacji miesięcznej już widać spadek cen niektórych modeli.
 

gatar

Active member
Bez reklam
erban napisał:
Marek Robert
Również zastanawiam sie nad zakupem LCD Philips i coraz poważniej zastanawiam sie nad modelem PHILIPS 32 PFL 7332, jest to nowy model z bogatym wyposarzeniem.
Co do ceny to po obserwacji miesięcznej już widać spadek cen niektórych modeli.
Witaj.
Tylko za długo nie czekaj, bo ten model "spadnie" z półki ;) i zastapi go nowszy zapewne lepszy w podobnej cenie.
 

elrubio

New member
Kupuje się w czasie w którym uznamy że dany produkt zaspokoi nasze potrzeby, obecnie są już modele które powinny nas zaspokoić na jakiś czas :) Tylko szukamy odpowiedniej ceny w stosunku do jakości :p
 

erban

New member
Koledzy: gatar i elrubio.
Możecie być z siebie dumni!!!
Po waszej wypowiedzi zdecydowałem sie definitywnie na zakup i zamówiłem przez internet, czekm na dostawe PHILIPS 32 PFL 7332.
Dziękuje za słowa otuchy i pomoc w podjęciu decyzji.
 

Marek Robert

New member
Ogromne różnice cenowe.

Kompletne załamanie. Pomóżcie zrozumieć: trzy sklepy (wszystkie w pobliżu siebie i znane) i różne ceny dla 42PFL7603D, różnica sięga nawet do 900 zł. O co chodzi ???. Jak porównamy ze sklepami internetowymi to różnica wynosi nawet 1 200 zł.:confused:
 

slat

New member
jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniadze, rozne marZe rozne ceny, zwoc uwage czy to sa identyczne modele i kupuj najtanszy
 

Agrescik

New member
taaaaaaaaa.....

bartolini76 napisał:
ja czekam jak zejdzie z ceny 42PFL9803 - obecnie ok 8-10kPLN, ciekawe czy zejdzie do 5kPLN :-D

Czekaj tatka latka....
Cos ty bral? :) :)
Ja kupilem 42pfl9603 w czerwcu za 5900 a teraz jest okolo 5200


Pozdrowka
 

bartolini76

New member
Agrescik napisał:
Czekaj tatka latka....
Cos ty bral? :) :)
Ja kupilem 42pfl9603 w czerwcu za 5900 a teraz jest okolo 5200


Pozdrowka

pilem herbate mietowa :-D
a tak na powaznie to zobaczymy jak bedzie - moze wejdzie jakis nastepca i beda musieli wypchac to co maja ( łudze sie :)
 

Agrescik

New member
NO to ludz sie dalej....

bartolini76 napisał:
pilem herbate mietowa :-D
a tak na powaznie to zobaczymy jak bedzie - moze wejdzie jakis nastepca i beda musieli wypchac to co maja ( łudze sie :)
Tez tak myslalem przez 2 lata :) I w koncu padlo. I nie zaluje. Od pol roku mam TV i sie nim ciesze :) a cena spadla o 700-800 zl. czy zaluje? Zawsze beda modele nowsze i fajniejsze. I co bede czekal w nieskonczonosc?
Trza wybrac. brac i sie cieszyc z tego co jest a nie liczyc ze sie stowke zaoszczedzi ...
Takie jest moje zdanie ale moge sie mylic.
 
Do góry