Seria telewizorów Philips 65PUS9109/12 i Philips 55PUS9109/12-pierwszy ogląd.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dziś w Hamburgu przedstawiono pierwszy ogląd telewizorów Philips 65PUS9109 i 55PUS9109.
Nie ukrywam , że ciekawi mnie najbardziej 55-tka , gdyż powinna być w moim "zasięgu finansowym".
Ale i tak należy zaczekać , aż seria pojawi się w ostatnim kwartale 2014 r . ( najwcześniej w październiku)

Philips 2014: Erstes Bild der 9109er TV-Serie | Toengel's Philips Blog / TP Vision Blog / WOOX Innovations Blog
Proszę kliknąć w pierwszy link w treści tego oglądu , aby dowiedzieć się "ciut" więcej .

Osobiście znam już specyfikację tej serii , która zapowiada się moim zdaniem bardzo ciekawie .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Z tego co się dowiedziałem , z serii 9xx9 na IFA Berlin 2014 zaprezentowany będzie model Philips 65PUS9809/12 czy seria PFS 8109 ,PFS 8159 seria PUS 8809 , seria PFS 7509 , seria PFS 6710 . W ofercie wystawy nie ma niestety na dzień dzisiejszy telewizorów Philips 55PUS9109/12 i
Philips 65PUS9109/12 . Firma Sony pokaże swoje "zakrzywione" telewizory serii BRAVIA S90 (65" czy 75") i telewizory z serii topowej X95 .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,

Jeszcze trochę wiadomości o telewizorach Philips serii 9109:-| .

TP Vision bringt mit der Philips 9100er Serie weitere Ultra HD-TVs powered by Android™ auf den Markt | Toengel's Philips Blog / TP Vision Blog / WOOX Innovations Blog

oraz trochę wiadomości o Philips Media Player UHD 4K Philips 880:-| .

HEVC: Der Philips Media Player UHD 880 bringt zusätzliche 4K UHD Streaming-Dienste auf Philips UHD TVs | Toengel's Philips Blog / TP Vision Blog / WOOX Innovations Blog

FlatpanelsDK - Din guide til fladskrme


Czyli , jednak będzie wystawiony telewizor Philips serii 9109 , choć produkcja seryjna jeszcze nierozpoczęta .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,

Trochę aktualnych wiadomości na temat nowej wersji oprogramowania wydanej dla telewizorów Philips z systemem Android ; AND1E_0.9.24.4 i dwa filmiki wideo przedstawiające oficjalnie telewizory Philips serii 9109 oraz telewizor "zakrzywiony" Philips 55PUS8909C/12 na :

Toengel's Philips Blog / TP Vision Blog / WOOX Innovations Blog | Die Anlaufstelle für Philips Consumer Lifestyle (TV, AVM und mehr)

Polecam bardzo obejrzenie filmiku o stoisku Philips na IFA 2014 --> bo naprawdę warto;-).
IFA 2014: stoisko Philips - oprowadzanie , trwający 7:22 na YouTube .

IFA 2014: Stoisko Philips - oprowadzanie - YouTube




Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

A.Be..

New member
Już z tej prezentacji widać różnicę w głębi i soczystości obrazu między dwiema „dziewiątkami”, ciekawe, czy 65PUS9809 zmieści się w 20 tys. zł? Ale na to trzeba będzie jeszcze poczekać.
 

A.Be..

New member
Na stronach (angielskojęzycznych) obserwujących ceny, nie mają danych tego TV. Jedyne co znalazłem to, że ma być w sprzedaży pod koniec tego miesiąca, tylko w Europie w cenie 5.200 €. W termin nie wierzę, nie wyrobią się, a 5 tys. € bardziej wierzę niż w 4 tys. €, gdyż 18 tys. zł kosztują najdroższe 65” 4K Samsung i Sony. Byleby nasza poczciwa złotówka nie zdechła do tego czasu!
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Wyszła nowa aktualizacja oprogramowania dla telewizorów Philips z systemem Android --dotyczy serii 2014 - TV takich jak : 7909 , 8109 , 8159 , 8209 , 8809 , 8909C , 9109 i 9809 .
Data publikacji : 2015-09-22 .---> AND1E_0.9.248.0

Zmiany :
Skype,
Wybór kanału w liście kanałów
Nowe logo kanału dla wielu krajów
Dźwięk z odbioru DVB
Komunikat z OSD przy starcie z CAM recepcji .
Ponadto usunięcie wielu małych błędów .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Dzięki, wrzucę to tv i zobaczę czy dalej tv pobiera 40 watt prądu jak jest w trybie stanby. Soft z lipca powoduje że tv pobiera cały czas 40 watt.

EDIT: Dalej 40 watt na czuwaniu.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 14 grudnia 2015 r. wydana została nowa wersja oprogramowania : AND1E_0.10.28.0 dla telewizorów Philips serie: 7909 , 8109 , 8159 , 8209 , 8809 , 8909C , 9109 , 9809 .
Niestety nie wiem jakie błędy poprawia .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Witam uprzejmie,

W dniu 14 grudnia 2015 r. wydana została nowa wersja oprogramowania : AND1E_0.10.28.0 dla telewizorów Philips serie: 7909 , 8109 , 8159 , 8209 , 8809 , 8909C , 9109 , 9809 .
Niestety nie wiem jakie błędy poprawia .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Czy nowe telewizory Philips na wyjściu optycznym mają tylko sygnał stereo czy wielokanałowy np. 5.1 lub 7.1?
 

accu

New member
Bez reklam
Czy nowe telewizory Philips na wyjściu optycznym mają tylko sygnał stereo czy wielokanałowy np. 5.1 lub 7.1?

Witam uprzejmie,

Proszę doprecyzuj zapytanie , gdyż pojęcie nowe telewizory Philips jest nieścisłe według mnie , gdyż
dostępność np. najwyższych serii PUS 8601 i PUS 9600 jest stale przekładana i dlatego trudno
jest mnie odpowiedzieć na Twoje pytanie nie sprawdzając praktycznie jak "sprawa" się ma
w rzeczywistości . Na dzień dzisiejszy odpowiem : nie wiem , bo nie mogłem sprawdzić praktycznie
zagadnienia o które pytasz . Przepraszam .:|
BTW,
Teoretycznie powinien obsługiwać system kanałów 5.1 , natomiast nie będzie obsługiwał systemu
kanałów 7.1 . Tak sądzę .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Witam uprzejmie,

Proszę doprecyzuj zapytanie , gdyż pojęcie nowe telewizory Philips jest nieścisłe według mnie , gdyż
dostępność np. najwyższych serii PUS 8601 i PUS 9600 jest stale przekładana i dlatego trudno
jest mnie odpowiedzieć na Twoje pytanie nie sprawdzając praktycznie jak "sprawa" się ma
w rzeczywistości . Na dzień dzisiejszy odpowiem : nie wiem , bo nie mogłem sprawdzić praktycznie
zagadnienia o które pytasz . Przepraszam .:|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Witam dokładnie myślę o 2014/2015 sam mam z 2013 i w moim modelu dopiero po aktualizacji sygnał wychodzący po optyku z stereo zmienił się w 5.1 może w nowszych
Będzie to standard.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam dokładnie myślę o 2014/2015 sam mam z 2013 i w moim modelu dopiero po aktualizacji sygnał wychodzący po optyku z stereo zmienił się w 5.1 może w nowszych
Będzie to standard.

Witam uprzednie,

W telewizorach Philips z systemem operacyjnym Android niestety oprogramowanie nie stoi
na odpowiednim poziomie , a ilość wydanych kolejnych wersji oprogramowania , które nic
konkretnego nie wnoszą ,
może przyprawić już "o ból głowy" .
Jedna wersja oprogramowania coś poprawia , aby coś innego od razu "zepsuć". Następna
podobnie.
Telewizory Philips niestety są teraz bardzo zawodne , nawet te z najwyższej "półki".:|
Ale jest to tylko moja opinia , proszę się nią w żadnym wypadku nie sugerować .

BTW , np. w telewizorze Philips 65PUS9809/12 (z górnej półki) optyczne wyjście audio
umożliwia obsługę kanałów 5.1 . O obsłudze systemu kanałów 7.1 nic mnie nie jest wiadomo , ale
według mnie nie jest on obsługiwany .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

squer0203

New member
Witam uprzednie,

W telewizorach Philips z systemem operacyjnym Android niestety oprogramowanie nie stoi
na odpowiednim poziomie , a ilość wydanych kolejnych wersji oprogramowania , które nic
konkretnego nie wnoszą ,
może przyprawić już "o ból głowy" .
Jedna wersja oprogramowania coś poprawia , aby coś innego od razu "zepsuć". Następna
podobnie.
Telewizory Philips niestety są teraz bardzo zawodne , nawet te z najwyższej "półki".:|
Ale jest to tylko moja opinia , proszę się nią w żadnym wypadku nie sugerować .

BTW , np. w telewizorze Philips 65PUS9809/12 (z górnej półki) optyczne wyjście audio
umożliwia obsługę kanałów 5.1 . O obsłudze systemu kanałów 7.1 nic mnie nie jest wiadomo , ale
według mnie nie jest on obsługiwany .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Potwierdzam, że są zawodne mam 55pus9109/12 -> już miałem 2 x płytę główną wymienioną i nadal nie obsługuje sygnału 1080i + oczywiście inne dolegliwości wymuszające częściej lub rzadziej konieczność odłączania z AC..
Oczywiście po pierwszej wymianie płyty przez 5 miesięcy serwis wmawiał mi, że to problemy z softem. 3 kolejne wersje tego nie naprawiły - kolejna naprawa -> ponownie wymiana płyty -> pomogło na 2 tyg. Nie mam już siły ...
 

accu

New member
Bez reklam
Potwierdzam, że są zawodne mam 55pus9109/12 -> już miałem 2 x płytę główną wymienioną i nadal nie obsługuje sygnału 1080i + oczywiście inne dolegliwości wymuszające częściej lub rzadziej konieczność odłączania z AC..
Oczywiście po pierwszej wymianie płyty przez 5 miesięcy serwis wmawiał mi, że to problemy z softem. 3 kolejne wersje tego nie naprawiły - kolejna naprawa -> ponownie wymiana płyty -> pomogło na 2 tyg. Nie mam już siły ...

Witam uprzejmie,

Byłem swego czasu tym modelem zainteresowany . Ponieważ , jednak nie jestem "w gorącej wodzie kąpany" nie spieszyłem się z zakupem , choć byłem bardzo zachęcany ... Po bliższym , osobistym oglądzie tego
modelu telewizora Philips zrezygnowałem ostatecznie jednak z chęci jego zakupu .:neutral:
Rozumiem Twoje rozgoryczenie nie sprawnym telewizorem Philips 55PUS9109/12 , który zamiast
przynosić radość z jego użytkowania , przysparza notorycznie tylko kłopoty z jego użytkowaniem .
Gdzie się podziały te "złote czasy" , kiedy to telewizory z serii 9 , z logo Philips (ale kiedy właścicielem była firma Philips)były niezawodne , np. jak seria 9704 z 2009 r. , czy seria 9705 z 2010 r.:neutral:
Marzenia jednak nic nie kosztują , więc ...

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry