Jakis 37 calowy... do 5kpln :/

Agrescik

New member
Witam.
Moze ktos polecic jakis wart uwagi TV LCD w temacie?
Ogolnie sie nastawilem na Philipka.. ale oni tylko maja w ofercie 37PF5321 ktory na sieci mozna znalezc w cenie do 5kpln...
Ogolnie widzialem jeszcze z tych co mi sie podobaly z Design'u LG 37LC3R ale nie wiem czy te dwa modele mozna jakos porownac??? Kiedys chcialem 32" ale jakos chyba stwierdzilem ze to za maly :))) Marzeniem bylby 37PF7411 ale niestety takowego w Polsce nie ma w sprzedazy :(( (dziwne to - a 42 i 32 cale sa )

Moze ktos pomoc i ewentualnie sie wypowiedziec?
Zapotrzebowanie na uzywanie: kablowka, DVD, komp- najlepiej po laczu PC bo to widzialem jak dziala a nie wiem jaki jest obraz po S-video (pewnie syf) dlatego moze i dobrze by bylo miec PC wejscie, no i chyba podstawa 2 HDMI :/


Pozdrawiam forumowiczow i czekam na odpowiedz :/
Agrest
 

shafa

New member
czesc...
ja moge powiedziec tyle ze mam model 37pf5320 i jestem zadowolony naprawde ...polecil mi go zreszta KIKI i tak kupilem ... kwota ponizej 5000...
ciezko mi porownac bo u siebie nie mialem nigdy innego lcd ...
u mnie tv z cyfry ...kazdy program wyglada inaczej ...czasami np trace tv to jest tragedia a niektore teledyski sa super naprawde .. filmy na hbo czy canal+ ..tez naprawde roznie ...jesli chodzi o sygnal dvd to mam po componencie i jest naprawde super ..ale to moaj opinia tylko ...
jak na ta cene jest git :) bede mial w niedlugim czasie cyfre na tunerze hd to bede mogl cos wiecej napisac ....
pozdrawiam
 

shafa

New member
czesc...
ja moge powiedziec tyle ze mam model 37pf5320 i jestem zadowolony naprawde ...polecil mi go zreszta KIKI i tak kupilem ... kwota ponizej 5000...
ciezko mi porownac bo u siebie nie mialem nigdy innego lcd ...
u mnie tv z cyfry ...kazdy program wyglada inaczej ...czasami np trace tv to jest tragedia a niektore teledyski sa super naprawde .. filmy na hbo czy canal+ ..tez naprawde roznie ...jesli chodzi o sygnal dvd to mam po componencie i jest naprawde super ..ale to moaj opinia tylko ...
jak na ta cene jest git :) bede mial w niedlugim czasie cyfre na tunerze hd to bede mogl cos wiecej napisac ....
pozdrawiam
 

Agrescik

New member
.. cd...

A podlaczales kompa? bo jak popatrzylem na parametry twojego to nic mocno ciekawego w nim nie zobaczylem. zero hdmi, nawet nie hd ready. No ale ciekawi mnie jak sie komp ewentualnie sprawuje na tej linii???

Pozdrawiam.
Agrest
A w kwestii formalnej to dalej jestem w kropce. ten 37pf5321 najbardziej mi sie podoba pod wzgledem design'u ale jakos chyba sie nie przekonalem do jego parametrow. Choc na zywo w sklepie robil wrazenie. Najbardziej podobal mi sie 7411 ale on jest w wersji 42 cale .. i nawet bym walnal ta cene ale jak dla mnie to on jest za duzy.

Moze ktos poradzi?
 

robert5

New member
Kolega kupił 37pf5321,no cóż jest duży,z 4 metrów analog w miarę dobrze świeci /tuner ferguson/,z anteny kablowej,trochę gorzej może być to wina sygnału,przyniosłem do niego też swojego nboxa,sygnał hd przez compnent extra.niewiem może nie jestem obiektywny bo to pierwsazy lcd jaki oglądałem i sprawdzałem na różnych sygnałach.Czern nie jest zła,może i lepiej swiecą inne ale za to sa drozsze.Dla kolegi priorytetem była cena.Podłączał też kopmuter przez kabelkami chinch przez adapter euro,trudno powiedzieć rewelacji nie widać,na pewno to wina podlączenia,może jak zakupi przejściówk dvi-hdmi,to jakośc będzie lepsza.
pozdrawiam
 

shafa

New member
Ku wyjasnieniu ten tv jest hdready oczywiscie. NIe ma hdmi ale ma DVI z hdcp i wszytsko na nim chodzi. Roznica miedzy hdmi i dvi taka ze nie ma w dvi dzwiku tylko sam obraz. I rodzaj gniazda, jest wiksze ale mozna przykrecic i jest awsze stabilne. Mysle ze w tej sprawie rozwialem watpliwosci ...
pozdrawiam
jesli cos wiecj potrzebujesz daj znac ... moge zrobic fotki.
i gdzie wyczytales ze nei jest hdready ??
 

Agrescik

New member
shafa napisał:
Ku wyjasnieniu ten tv jest hdready oczywiscie. NIe ma hdmi ale ma DVI z hdcp i wszytsko na nim chodzi. Roznica miedzy hdmi i dvi taka ze nie ma w dvi dzwiku tylko sam obraz. I rodzaj gniazda, jest wiksze ale mozna przykrecic i jest awsze stabilne. Mysle ze w tej sprawie rozwialem watpliwosci ...
pozdrawiam
jesli cos wiecj potrzebujesz daj znac ... moge zrobic fotki.
i gdzie wyczytales ze nei jest hdready ??


To ze nie hdready wyczytalem tu:
http://www.euro.com.pl/telewizory-plazmowe-i-lcd/philips-37pf5320-lcd.bhtml

A tak swoja droga mozesz wyslac mi troche fotek jak sie ten tv sprawuje w akcji. Jak mowie szukam czegos odpowiedniego w 37 cali z Design'em Philipka 37pf5321 ale mam watpliwosci co do matrycy i uzywania tego ustrojstwa :)

Pozdrawiam.
 

shafa

New member
Wiem. tez wyczytalem tam ze nie spelania hdready. Ale to nie jest prawda. Na tv jest naklejka a KIKI to potwierdzil. I na stronkach innych jest juz ze jest hdready. A zdjecia zrobie dzis wieczorem i wstawie na stronke.
pozdrawiam
 
Do góry