Philipsy PF 37 cali - gdzie dostać?

apple

New member
32 cale to jednak mały telewizorek - jeśli przesiada się z 29 cali 4:3
Wybór padł więc na 37 cali. Już byłem bliski zakupu Sharpa GE ale wystraszyliście mnie tymi wentylatorami i grzejącymi się matrycami. Przeprosiłem się więc z Philipsem i chciałem kupić 37PF7411 lub 7321 czy 7331
Tego nigdzie nie ma! Zależy mi na Pixel Plus, więc nie rozważam serii37PF53xx z Crystal Clear.
Tak przy okazji - pani w infolinii powiedziała mi, że przestają sprzedawać te modele Plipsa w lipcu (7321) I w maju (7411) - mnie wygląda na to, że już ich nie sprzedają...

Po cholerę Philips Polska oferuje te modele skoro nie można ich dostać?
A może sobie darowac Philipsa i kupić JVC R71?

Darowałem sobie również FullHD, bo za 2-3 lata dużo tańsze będą inne technologie, a teraz FullHD nie wykorzystam (a wydam 2-3 tysiące więcej - teraz zainwestowane w fundusz posłużą na 100% nowego, leprzegp telewizora za 3 lata :)
Nic tak (FullHD) nie jest nadawane, a używam N-ki i DVD czyli 1080i to max, jaki wyciągnę. Z sieci równiez można ściągnąć tylko do 720p (to co oglądam czyli seriale - nie kupuję LCD do oglądania demek 1080p), więc po co mi FullHD (nie gram więc XBOX czy inne nie są podłaczane). Staje więc na HDReady 37 cali.

Jeśli nie Philips i JVC to co dobrego 37 cali do 5000 zł?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry