Philips 49PUS7809/12 - czyli niezwykle smukły telewizor LED Smart 4K Ultra HD z dwustronnym Ambilightem

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 49PUS7809/12 - czyli niezwykle smukły telewizor LED Smart 4K Ultra HD z dwustronnym Ambilightem.
49PUS7809_12-_FP-global-001


Technologia Ultra HD została stworzona z myślą o Tobie. Wyposażony w dużą liczbę funkcji telewizor 4K Ultra HD z serii 7800 oferuje prawdziwą ucztę dla zmysłów — oszałamiająca rozdzielczość 4K, system Ambilight, technologia 3D i niezwykle smukła obudowa absolutnie Cię
zachwycą.

49PUS7809_12-DPP-global-001

Zalety



Rozświetl swoje życie — pokochasz te niezwykłe doznania


  • Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów
Telewizor nie tylko multimedialny, ale również piękny


  • Konstrukcja bez ramy: brak osłony to więcej obrazu w telewizorze
  • Doskonałe wykończenie: telewizor, który wygląda tak dobrze, jak funkcjonuje
  • Wyjątkowo smukłe linie tworzą wyrafinowany profil

Niezwykle realistyczny obraz — zapomnisz, że to tylko telewizja


  • 4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było
  • Pixel Precise Ultra HD: odkryj żywy i wyrazisty obraz
  • Technologia PMR Ultra HD 600 Hz zapewnia doskonałą jakość ruchomych obrazów
Łączenie, komunikacja, nagrywanie i udostępnianie


  • Od aplikacji do Cloud TV: jeszcze większa dawka rozrywki
  • Wi-Fi Miracast™ — wyświetlanie ekranu smartfona na telewizorze
  • Funkcja Multiroom — udostępniaj programy telewizyjne na żywo i nagrania pomiędzy telewizorami
  • Pilot z klawiaturą ułatwia wysyłanie wiadomości tekstowych
49PUS7809_12-PA1-global-001


F400063332-FLP-global-001

Charakterystyka urządzenia


Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

W Twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z dwóch stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju, zapewniając bardziej ekscytujące, intensywne i realistyczne wrażenia podczas oglądania.

49PUS7809_12-APP-global-001


F400063347-FLP-global-001

Wyjątkowo smukłe linie tworzą wyrafinowany profil

Elegancka. Nowoczesna. Dopracowana. Precyzyjna. Niezwykle smukła forma firmy Philips. Nie powinno nikogo zaskakiwać, że coś tak smukłego wzbudza tak duże zainteresowanie, zwłaszcza, że wprowadza do wystroju pomieszczenia sporo wyrafinowania.

49PUS7809_12-A3P-global-001


F400063321-FLP-global-001

4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

Poznaj zupełnie nowe oblicze telewizji dzięki rozdzielczości czterokrotnie większej niż w tradycyjnych telewizorach Full HD. Rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli zapewnia obraz tak wyraźny i rzeczywisty, że można go przyrównać do okna na zupełnie nowy świat.

49PUS7809_12-E1P-global-001


F400063326-FLP-global-001

Pixel Precise Ultra HD: odkryj żywy i wyrazisty obraz

Technologia Ultra Pixel Precise firmy Philips pokazuje świat w niesamowitej rozdzielczości 4K Ultra HD: z najlepszą ostrością. Oglądaj ulubione filmy i relacje sportowe, ciesząc się żywym i wyraźnym obrazem o doskonałych kolorach i dużym kontraście dzięki jaśniejszej bieli i głębszej czerni. Obraz jest tak rzeczywisty, że nie ruszając się z kanapy, przenosisz się w inny świat.

49PUS7809_12-R1P-global-001


F400063319-FLP-global-001


Technologia PMR Ultra HD 600 Hz zapewnia doskonałą jakość ruchomych obrazów

Nic nie może się równać z dawką adrenaliny serwowaną podczas grania albo oglądania dynamicznych wydarzeń sportowych czy filmów akcji na ekranie telewizora Ultra HD. Dlatego ten telewizor firmy Philips jest wyposażony w technologię Perfect Motion Rate Ultra 600 Hz, która zapewnia doskonałą jakość ruchomych obrazów w rozdzielczości Ultra HD. Puls może czasami podskakiwać, ale obraz w telewizorze nie powinien.

49PUS7809_12-RTP-global-001


F400063389-FLP-global-001


Funkcja Multiroom — udostępniaj programy telewizyjne na żywo i nagrania pomiędzy telewizorami

Uwolnij się od tradycyjnie nadawanych programów. Telewizor Philips Smart TV działa jak serwer i może połączyć się z innym telewizorem w tej samej sieci Wi-Fi. Po połączeniu można udostępniać telewizję cyfrową do innych odbiorników, a wszystko to bez konieczności korzystania z przewodów i wydawania pieniędzy na dodatkowe subskrypcje.

49PUS7809_12-MI1-global-001


Konstrukcja bez ramy: brak osłony to więcej obrazu w telewizorze

Elegancka. Minimalistyczna. Dyskretna. Konstrukcja bez ramy jest pięknie wykonana z wysokiej jakości szkła, które okala niezwykle cienka osłona z aluminium. Minimalna grubość ramy zapewnia maksimum wrażeń z oglądania.
Od aplikacji do Cloud TV: jeszcze większa dawka rozrywki

Wyobraź sobie powiększającą się kolekcję inteligentnych aplikacji w swoim telewizorze. Samodzielnie możesz wybrać pozycje, które mają znaleźć się na ekranie aplikacji — od filmów z serwisu YouTube po muzykę, wideo na żądanie i inne pozycje. Chcesz czegoś więcej? Poznaj aplikację Cloud TV. Dzięki setkom płatnych kanałów międzynarodowych możesz oglądać ulubione programy i przekonać się, co oglądają widzowie na drugim końcu świata. Dzięki aplikacji Cloud Explorer możesz wyświetlać (i udostępniać) ulubione zdjęcia i filmy zapisane w serwisie Dropbox™ na dużym ekranie.
49PUS7809_12-A4P-global-001


Doskonałe wykończenie: telewizor, który wygląda tak dobrze, jak funkcjonuje

Dom odzwierciedla styl właściciela. Nasi projektanci postawili na subtelne, wyrafinowane kolory i elementy wykończenia oraz wysokiej jakości materiały, takie jak aluminium, tak aby stylistyka telewizora idealnie komponowała się z wystrojem wnętrza.

Wi-Fi Miracast™ — wyświetlanie ekranu smartfona na telewizorze

Wyświetlaj w telewizorze zawartość urządzenia inteligentnego i oglądaj ją z rodziną i przyjaciółmi. Wykorzystując proste polecenie, można wyświetlić na dużym ekranie wszystko — od zdjęć i filmów po gry i inne elementy ze smartfona lub tabletu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
U mnie na wykazie jest wyraźnie zaznaczona matryca 100Hz z odświeżaniem 600Hz.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Totalnie nie rozumiem polityki modelowej i cenowej Philipsa :( Bo niby wyższy model a ma tylko dwustronny Ambi co z pewnością nie będzie się dobrze sprzedawać !
 

cureman

Active member
Bez reklam
Jestem bardzo zainteresowany tym tv ,rozmiar 55 cali jest w Niemczech średnio za 1800 euro !Mysle o nim do grania PC 4k jak i nowych konsolach xbox one ,ps4 .Kasa bedzie ,czekam na test.Kiedy planowany jest test i czy jest szansa zbadania tv pod konsole (Input lag )?
 

desertman

New member
Totalnie nie rozumiem polityki modelowej i cenowej Philipsa :( Bo niby wyższy model a ma tylko dwustronny Ambi co z pewnością nie będzie się dobrze sprzedawać !

W tej klasie cenowe trójstronny ambi powinien być standardem, za dopłatę wyższe modele z dodatkowym dolnym. A jeżeli jeszcze potrafią napisać, że matryca ma 50Hz to to już jakieś nieporozumienie.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
W tej klasie cenowe trójstronny ambi powinien być standardem, za dopłatę wyższe modele z dodatkowym dolnym. A jeżeli jeszcze potrafią napisać, że matryca ma 50Hz to to już jakieś nieporozumienie.

Popieram Twoją wypowiedź w 100% i że spaprali temat z dwustronnym ambi gdyż totalnie nie pasuje do tego modelu :(
 

phil7008

New member
Bez reklam
tu nie ma o czym gadac nawet ,i tak wiekszosc uzytkownikow modeli z zeszlego roku nie kupi wiecej philipsa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież jak kupisz PFS 7509 będziesz mieć potrójny ambilight i subwoofer gratis, a jak kupisz PFS8109 to masz poczwórny ambilight i Android w telewizorze. Ja też bym wolał mieć poczwórny ambilight w telewizorze za 2000 zł ale producent zadecydował inaczej.
Trochę szkoda faktycznie.

Ja mam Philipsa w domu i następny który kupie to będzie Philips i to z Androidem i kto mi co zrobi...
Nowy Philips http://www.hdtv.com.pl/forum/philip...na-obsluga-philips-wychodzi-przed-szereg.html - jak w teście nie ma żadnych problemów.
Ale mój w domu też nie ma - nie aktualizowałem go i gra rewelacyjnie.
 

manner

New member
It is usual marketing:
1 . XXPUS6809 - isn't present amb.
2 . XXPUS7809 - 2х amb.
3 . XXPUS8809 - 3x amb.
4 . XXPUS9809 - 4x amb.

What it isn't pleasant to you? You want 3x amb. - buy PUS8809. You want 100hz 4K the panel - buy PUS8809. PUS6809 and 7809 - the budgetary 4K TVs also cost not much. Panels 4K don't happen 200гц, only 100 and 50. 50 put in inexpensive models, 100 in expensive. You simply too much that want, for small cost to receive the best TV. Raise money on 8809 and there will be at you all. Philips does everything correctly, accurately dividing models at the prices and opportunities
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest kompletne zestawienie.
Jest jeszcze PFS7509, 7559 z potrójnym AMbilightem
Jest 8109,8259,8209, 8259 z poczwórnym Ambilightem
A jak znam Philipsa to będą też modele na inne kraje niższe ale też z potrójnym ambilightem. Tak było w poprzednich latach.
 

cureman

Active member
Bez reklam
tu nie ma o czym gadac nawet ,i tak wiekszosc uzytkownikow modeli z zeszlego roku nie kupi wiecej philipsa

Ja mam od 3 mc Phila 6008 i napewno kupie tego 4k jesli wypadnie ok.Co do problemu z rwaniem obrazu trzeba wgrać stary soft i nie ma problemu z obrazem .Ale ludzie zamiast poświecić te 10 minut na wgranie softu wola pisac na forum jak ktos ich zrobił w Ch..ręce opadają .
 

manner

New member
55PFL6008 - everything is pleasant, firmware 64.18. I want either 55PUS7809, or 65PFS6659, either 65PFS7559, or 55PFS8109
 

brodacz

Active member
Bez reklam
It is usual marketing:
1 . XXPUS6809 - isn't present amb.
2 . XXPUS7809 - 2х amb.
3 . XXPUS8809 - 3x amb.
4 . XXPUS9809 - 4x amb.

What it isn't pleasant to you? You want 3x amb. - buy PUS8809. You want 100hz 4K the panel - buy PUS8809. PUS6809 and 7809 - the budgetary 4K TVs also cost not much. Panels 4K don't happen 200гц, only 100 and 50. 50 put in inexpensive models, 100 in expensive. You simply too much that want, for small cost to receive the best TV. Raise money on 8809 and there will be at you all. Philips does everything correctly, accurately dividing models at the prices and opportunities

Szanowna redakcjo gratuluję międzynarodowej kariery.:krol:
 

GeneralMus

New member
Cureman popieram Ciebie to co napisałeś. Dodam jeszcze, że masa osób wsadza i instaluje masę niepotrzebnych aplikacji z której skorzysta raz albo dwa razy w żywocie swojego TV do tego instaluje soft niesprawdzony albo co gorsze nie z tego modelu co trzeba a potem się dziwi dla czego to tak wszystko wolno chodzi i zaczyna się narzekanie. Dotyczy się to również innych marek bo Philips nie jest wyjątkiem. Jeżeli ktoś się obsługuje z TV jaka instrukcja nakazała czarno na białym to odbiornik mu gra po długie lata i jest z niego zadowolony. Spojrzyjcie na Szajsunga jaki teraz mają problem z serią H.
 

phil7008

New member
Bez reklam
Ja mam od 3 mc Phila 6008 i napewno kupie tego 4k jesli wypadnie ok.Co do problemu z rwaniem obrazu trzeba wgrać stary soft i nie ma problemu z obrazem .Ale ludzie zamiast poświecić te 10 minut na wgranie softu wola pisac na forum jak ktos ich zrobił w Ch..ręce opadają .
testowalem wszystkie softy ktore weszly od grudnia zeszlego roku mam je na dysku ,i zaden nie naprawil problemu z resetowaniem koloru sciany ambi ,i restartowaniem tv...(najwiecej zdarzalo sie na V45 i V46) nie wspomne o nie dzialajacej od poczatku wprowadzenia funkcji szybki start
 

cureman

Active member
Bez reklam
testowalem wszystkie softy ktore weszly od grudnia zeszlego roku mam je na dysku ,i zaden nie naprawil problemu z resetowaniem koloru sciany ambi ,i restartowaniem tv...(najwiecej zdarzalo sie na V45 i V46) nie wspomne o nie dzialajacej od poczatku wprowadzenia funkcji szybki start

Mam wgrany soft ...45 i wszystko smiga .Na nowych czy starych softach nigdy u mnie nie było problemu z kolorem ściany ( zaznaczam biały ) i pokazuje mi na ścianie takie kolory jak powine byc.Nie wiem czy nie masz padnietego telewizora ?
 

phil7008

New member
Bez reklam
ja mam zielona sciane i po ustawieniu koloru zielonego wszystko gra ale jak zmienie zrodlo lub kanal ustawienie sie resetuje do bialego mimo ze w ustawieniach wciaz pokazuje wybrany kolor zielony co do resetow to na najnowszym sofcie z maja narazie jest ok szybkiego startu nie sprawdzalem
 
Do góry