42pf3331

kxs

New member
Witam wszystkich, mam mały dylemat czy warto wziąć ten model Philipsa za 2500 pln?? Bo z tego co przeglądałem jego parametry nie są zbyt imponujące. Będzie wykorzystywany do cyfrówki oraz dvd. Może stoi gdzieś w Waszym pobliżu i możecie z doświadczenia coś poradzić aby się nie naciąć.
 

RNAcid

New member
kxs napisał:
Witam wszystkich, mam mały dylemat czy warto wziąć ten model Philipsa za 2500 pln?? Bo z tego co przeglądałem jego parametry nie są zbyt imponujące. Będzie wykorzystywany do cyfrówki oraz dvd. Może stoi gdzieś w Waszym pobliżu i możecie z doświadczenia coś poradzić aby się nie naciąć.

Wow! Jesteś całkowicie pewien, że za 2,5 tysiąca? :>
Ja wczoraj bodajże widziałem billboard Avansu z reklamą 42PF3331 za jakieś 2498 ale tuż obok ceny była gwiazdka a na dole plakatu, małymi literkami napisane, że to wpłata początkowa równa 50% ceny a kolejne 2,5 tysiąca masz do zapłacenia po upływie sześciu miesięcy...

Jeśli jednak rzeczywiście możesz go dostać za 2,5 tysiąca złotych to moim zdaniem 42" w rozdzielczości WXGA i w takiej cenie stanowią atrakcyjną ofertę. Za niemal pięć tysięcy jednak poważnie się zastanów chyba, że pieniądze nie stanowią dla Ciebie problemu.
 
Do góry