Philips 32PFL3088

patrykzs

New member
Witam, jestem tutaj nowy na forum i nie wiem czy wybrałem dobry dział, mam problem ponieważ dostałem telewizor Philipsa 32PFL3088 i nie ma on wejścia VGA, tylko HDMI i SCART a w laptopie mam tylko VGA i teraz nie wiem jak to podłączyć żeby to na pewno działało, czytałem dużo o tym na internecie ale już się sam w tym wszystkim pogubiłem, wiem już że same kable nie będą działać i trzeba konwerter, tylko teraz wiem że są jakieś dwa kierunki, i teraz pytam was znających się na tym temacie co muszę kupić aby podłączyć tego laptopa pod telewizor i wszystko działało, jak byście mogli podajcie jakiś link. Laptop to HP 6730s ze zintegrowaną kartą graficzną. Z góry dziękuję
 

liberart

New member
Zaopatrz się w przejściówkę dvi na vga i dalej podpiąć wedle instrukcji, albo bezpośrednio w kabel vga hdmi, ale różnie to bywa z takimi kombinowanymi podłączeniami.
 

patrykzs

New member
Ale kabel VGA HDMI ponoć nie ma prawa działać bo HDMI jest cyfrowe a VGA analogowe, a przejściówki DVI na VGA nie podłączę bo nie ma przejściówki z DVI-D na VGA a kable tylko są takie, ma ktoś może inne rady?
 
Do góry