Philips PF5121

pietia

New member
Philips 20PF5121

Witam!
Długo szukałem TV do sypialni i wkońcu mój wybór padł na tego Philipsa.Za każdym razem jak byłem w różnych sklepach z RTV zawsze zwracał na siebie uwagę pięknym kontrastowym obrazem i kolorami.Celowo chciałem TV o proporcjach 4:3 ponieważ obraz jest naturalny i bez przeskalowań.Jeżeli szukacie TV LCD do sygnału PAL to bardzo polecam.Posiadam również Samsunga 32m61 , swego czasu najwyższy model i wg. moich subiektywnych odczuć ten mały Philips gra lepiej w PAL niż wypasiony Samsung.Pewnie dlatego ,że został stworzony do PALu , a samung do wyższych rozdzielczości. Philips ma powolną matrycę ok 16ms i przy piłce nożnej można dostrzec lekkie smużenie , ale za to szerokie kąty oglądania bez zniekształceń kolorów ,szczególnie czerni są rewelacyjne(w moim przypadku ma to ogromna znaczenie).Wadą tego TV jest nierównomierne podświetlenie matrycy na rogach ekranu po przekątnej, ale widać to tylko podczas przełączania kanałów i b.ciemnych scenach w zaciemniony pomieszczeniu.No i na koniec parę słów o pilocie .Bardzo elegancki i nowoczesny( o gustach nie nie dyskutuje), choć zastanawia mnie żywotność baterii(CR2032).Pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry