Telewizor firmy Philips 60PFL8708S/12.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miałem wyjazdy. test jest zakończony w całości.
Możesz być spokojny o jakość.
Dziś kończę wpis Panasonica .
Jutro będę wprowadzał wpis Philipsa - przepraszam....
 

siteman

Member
Nie mamy naszego test, ale dodarłem do testów na zagranicznych stronach. Na niemieckim Audio dostał nawet maxa 100/100, generalnie nigdzie nie ma mniej, jak 94/100. Główne narzekania skupiają się na zbyt wolnym menu i smart-tv, trochę to dziwne zważywszy, że tv ma dość szybki dwurdzeniowy procek...ma ktoś z kolegów wolny pokój?;)...szukam właśnie źródła, gdzie go nabyć, a jak kupię, to mnie żona z domu wyrzuci:)
 

accu

New member
Bez reklam
Nie mamy naszego test, ale dodarłem do testów na zagranicznych stronach. Na niemieckim Audio dostał nawet maxa 100/100, generalnie nigdzie nie ma mniej, jak 94/100. Główne narzekania skupiają się na zbyt wolnym menu i smart-tv, trochę to dziwne zważywszy, że tv ma dość szybki dwurdzeniowy procek...ma ktoś z kolegów wolny pokój?;)...szukam właśnie źródła, gdzie go nabyć, a jak kupię, to mnie żona z domu wyrzuci:)

Witam uprzejmie ,
Trochę ta "przyjemność " będzie Ciebie kosztować , coś około 10 K .
Może "Lepsza Połowa" z domu nie wyrzuci , a przygarnie do siebie:) za tak piękny zakup do domu
na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2014 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Od 01-11-2013 r. kiedy pojawił się wpis , że test już gotowy to rzeczywiście jest "niesamowite tempo" :oops:.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Czesiuradek

New member
Witam
Kupilem ten TV nieco ponad miesiac temu i oto co moge napisac w skrocie po tym czasie uzytkowania:
Telewizor na pierwszy rzut oka robi bardzo dobre wrażenie. Bardzo dobra jakość obrazu szczególnie w dzień. W nocy świetnie sprawdza się ambilight. Sam telewizor jest bardzo cienki i po powieszeniu na ścianie bardzo ładnie wygląda w salonie. Dźwięk również jest w miarę dobry.
Z minusów wymieniłbym przede wszystkim clouding czyli nierównomierne podświetlanie matrycy, co objawia się jaśniejszymi plamami w rogach podczas oglądania ciemnych scen w nocy. Serwis początkowo przyjął zgłoszenie naprawy ale technik w czasie wizyty w domu uznał że nic z tym się nie da zrobić. Trochę pomogła regulacja ustawieniami TV. Menu jest wolne ale myślę że w granicach akceptacji. Telewizor czasami 'gubi' dźwięk lub obraz co wg. mnie wynika z błędów w oprogramowaniu. Wedlug mnie porównanie cena/jakość nie wypada zbyt korzystnie.

Dobrą recenzję podsumowującą ten telewizor znalazłem na blogu obywatelhd.
 

Domely

New member
Odświeżam temat. Kiki obiecywał test (który był gotowy) ale jakoś minęły 2 lata i testu brak. Pytam bo mam okazję tanio go kupić a nic nie wiem na jego temat. Może znajdą się użytkownicy tego modelu i podzielą się wrażeniami?
 
Do góry