Telewizor firmy Philips 60PFL8708S/12.

siteman

Member
jak kupowałem 47PFL7606K to płaciłem około 7k, dzisiaj pewnie dostałbym go za 4,5k.
poczekam, aż cena spadnie poniżej 10k, wszak już niebawem rynek zaleją telewizory Ultra HD. Osobiście bardzo mi się podoba, ciekawe jak wygląda ten specjalny uchwyt do niego? Wszystkie kable mam obecnie schowane w ścianie i wszystkie przyłącza mam za telewizorem powieszonym na ścianie (zasilanie, sat, Ethernet) może to stanowić istotny problem dla nowego ambilight...60'' przekątna przy grubości 13mm....muszę go zobaczyć w akcji:)...do serii 9 nie ma co porównywać, tutaj mamy Easy 3D, co dla mnie jest per plus..
Pozdrawiam
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ale Philips 42PFL9900D( Aurea ) ze 126 diodami Ambilight to było "TO COŚ":| , a 8708 znacznie "oszczędniejszy z 94 diodami" , tyle że znacznie większy bo 60".
Pragnę zwrócić uwagę na różnicę klas ówczesnych diod a obecnie stosowanych w tym celu. Tamte 126 świeciło tak jak dzisiejszych 40...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już przyjechał i wyjąłem -ale testować będę po niedzieli , od jutra do niedzieli jesteśmy na targach Inteligentny Dom - zapraszam na rozmowy i ciekawe pokazy.
 

accu

New member
Bez reklam
Pragnę zwrócić uwagę na różnicę klas ówczesnych diod a obecnie stosowanych w tym celu. Tamte 126 świeciło tak jak dzisiejszych 40...

Witam uprzejmie ,

Proszę przytocz na to konkret:| , że "tamte 126 świeciło tak jak dzisiejszych 40..." , bo tak to
może sobie napisać każdy .....

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem ze jestem mega zaskoczony jakością, dziś mam wreszcie wolne i wieczorkiem skończę. To jest naprawdę uczta dla oka, a raczej dla dwóch oczu. A 65PFL 9708 - to szok ( bo też go testuję )
 

xian1234

New member
Witam Serdecznie

Jak z tym testem Panie Kiki, bo już mamy listopad, a od ostatniego Pana postu już prawie dwa tygodnie minęły. Są jakieś problemy ?
 
Do góry