Philips 43PUS6703 4K - SAPHI a aplikacje

bianco90

New member
Cześć, kupiłem telewizor Philips 43PUS6703 4K z systemem SAPHI. Czy da się na nim instalować/wyszukiwać aplikacje? Próbowałem zainstalować aplikację HBO GO, ale za cholerę mi się to nie udaje. Telewizor ma wbudowaną apkę Netflixa i Ipli, ale te akurat mnie nie interesują. A może ktoś ma inny pomysł, jak oglądać treści z HBO GO na tym telewizorze? Z góry dzięki za pomoc.
 

andrew127

New member
w sumie u mnie to samo ale nie mam PS4
Mam 50PUS6703/12 smart tv saphire i mam problem (brak wiedzy) jak odtwarzać w dobrej jakosci HBO GO najtaniej co dokupić bo przez hdmi z pc na tv jest kiepsko (uzycie tv jako monitora) - jakieś tvboxy chromecasty czy cos??

Proszę o pomoc i pozdrawiam.
 

osmosal

New member
A mecze z eleven da się jakoś obejrzeć ? Aplikacji nie ma. Próbowałem przez przeglądarkę ale po włączeniu wideo jest tylko czarne tło i kółeczko informujące o ładowaniu filmu...ale nie załaduje się .
 

Miggy

New member
Cześć


Dajcie sobie spokój z tym saphi. Jak nie ma androida to właśnie są takie problemy. Sam przez to przechodziłem i w końcu kupiłem boxa AndroidTV Xiaomi Mi BOX 4K i problem załatwiony. Jest tam czysty android tv i wszystkie aplikacje jakie sobie chcecie włącznie z hbo i netflix. Działa to bardzo ładnie zero problemów.
 
Do góry