PHILIPS 55OLED706 55" VRR gdzie to jest w opcjach ?

buldoggg

Member
Bez reklam
posiadam xboxa series x i telewizor oled706 gdzie ta opcja się znajduję ? ktoś może coś więcej mi powiedzieć ?

są jacyś użytkownicy tego telewizora i konsoli xbox series x ?
 

kotkotproton

New member
Chcę opisać w jakiś sposób włączyć VRR, gdyż jest to nieintuicyjne jak dobre intencje polityków.

Aby uruchomić tę opcję trzeba wyświetlać obraz z HDMI i wtedy nacisnąć przycisk na pilocie ‘+ options’, a następnie zmienić w opcjach HDMI tryb na ‘gra (optymalny)’.
Inaczej – wchodząc z głównego menu - opcja jest wyszarzona i żadna instrukcja nie podaje dlaczego.
Jako ciekawostkę dodam, że polska instrukcja jest całkowicie do zadka i w ogóle nie wspomina o tej opcji, natomiast angielska wspomina o VRR, choć włączenie opisuje błędnie.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Chcę opisać w jakiś sposób włączyć VRR, gdyż jest to nieintuicyjne jak dobre intencje polityków.

Aby uruchomić tę opcję trzeba wyświetlać obraz z HDMI i wtedy nacisnąć przycisk na pilocie ‘+ options’, a następnie zmienić w opcjach HDMI tryb na ‘gra (optymalny)’.
Inaczej – wchodząc z głównego menu - opcja jest wyszarzona i żadna instrukcja nie podaje dlaczego.
Jako ciekawostkę dodam, że polska instrukcja jest całkowicie do zadka i w ogóle nie wspomina o tej opcji, natomiast angielska wspomina o VRR, choć włączenie opisuje błędnie.

doszedłem do tego ale trwało to trochę :)

ale fajnie to opisałeś
 

bllitz

Member
Czy żeby uruchomić VRR i ALLM to komputer musi być podłączony bezpośrednio do TV czy może połączenie iść przez amplituner?
 
Do góry