Philips prezentuje 2. generacji OLED TV, POS9002/12

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Czekam spokojnie do czasu , kiedy to zostanie uruchomiona seryjna produkcja telewizora OLED Philips 55POS9002/12 i w jakiej ilości miesięcznie będzie "schodzić" z taśmy produkcyjnej . Jest to o tyle istotne , gdyż jak produkcja będzie "śladowa" , to ten
telewizor może nie być przeznaczony na rynku polski . I może być powtórka " z rozrywki" .:neutral:

Firma LG ma "w zanadrzu" kilka nowych modeli telewizorów OLED , wśród nich serie W7(unikalna tapeta) , G7 , E7 i bardziej przystępne cenowo serie C7 , czy B7 . Philips jest więc "kopciuszkiem" w porównaniu z firmą LG . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 9002 będzie dostępny w Polsce w lipcu 2017.
Cena mocno konkurencyjna w stosunku do LG.
Zdjęcia wysłałem na FB
 

bluray

Banned
" Firma LG ma "w zanadrzu" kilka nowych modeli telewizorów OLED , wśród nich serie W7(unikalna tapeta) , G7 , E7 i bardziej przystępne cenowo serie C7 , czy B7 . Philips jest więc "kopciuszkiem" w porównaniu z firmą LG "
Wynika z tego także, że kopciuszki to także PANASONIC, SONY czy LOEWE. Trudno się z tym nie zgodzić.
LG zawdzięcza sama sobie taką pozycję na długie lata.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Krótki praktyczny filmik z rozpakowania telewizora Ultra HD OLED Philips 55POS9002 oraz menu telewizora . :-|
Na podstawie tego filmiku pokazującego między innymi wszystkie złącza telewizora , można stwierdzić , że ten telewizor tj. OLED Philips 55POS9002 nie ma Twin -Tuner . (podwójnego tunera)
Philips OLED TV POS9002 unboxing .

https://www.youtube.com/watch?v=tdDoliNHqI0

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pojawiła się w sklepie Komputronik.pl oferta możliwości zakupu telewizora Ultra HD OLED
Philips 55POS9002/12 w tym sklepie na zamówienie . Cena jaką sobie "życzą"
to 12999 zł , czyli jak w oficjalnych zapowiedziach . Cena jest wysoka , a
miała być przecież przystępna . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena jest specjalna i dużo, dużo , dużo niższa dla niebieskich członków forum.
Prowadzimy zapisy !
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Cena za telewizor Ultra HD OLED Philips 55POS9002/12 według najnowszych oficjalnych informacji ma
wynosić od sierpnia 2017 r. 2499 € .(czyli około 10600 zł) Ja optymistycznie zakładałem cenę 9999 zł .

https://toengel.net/philipsblog/201...ght-fuer-ein-aussergewoehnliches-tv-erlebnis/

BTW , dziwią mnie zapisy na ten telewizor , w Polsce produkowany , a wygląda na to , że na rynku
polskim będzie sprzedawany w "śladowych " ilościach . Żadne telewizory OLED innych firm nie są sprzedawane na zapisy .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

olakoma

New member
Trafna uwaga Accu. Może Phillips testuje nowy chwyt marketingowy.
Tworzy klimat PRL-u i zapisy na "coś wyjątkowego" taki "przedmiot pożądania" będący normalnie poza zasięgiem dla mas. Ciekawe co z tego wyjdzie.
 
Do góry