Philips BDP 9700.

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Firma Philips wprowadza :| w październiku na rynek nowy odtwarzacz blu-ray o symbolu Philips BDP 9700.
Więcej na stronie ;

Philips BDP9700

Chyba początkowa cena w Polsce to około 2300 pln.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
[QUOTE=accu;818011]Witam,

Firma Philips wprowadza :| w październiku na rynek nowy odtwarzacz blu-ray o symbolu Philips BDP 9700.
Więcej na stronie ;

Philips BDP9700

Chyba początkowa cena w Polsce to około 2300 pln.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:[/QUOTE]

Jest do nabycia poniżej 2 tys. ale jeżeli problemy z softem będą takie jak w 9500 i 9600 to ja dziękuję i postoję.
Wolą dołozyć 100-200 PLN i zakupić OPPO... chociaż naprawdę chciałbym zostac użytkownikiem 9700 czy nawet starszego 9600 ale takie kiszki jakie czytam po sieci, jakie ludzie z tym mają???
W pale się nie mieści, żeby Philips nie dopracował takich rzeczy.

Accu - masz jaieś wieści o tym?
 

fenix79

Member
Ja mam 9600 i byłem dwa razy w serwisie bo się zawieszał. Za drugim razem wymienili mi na nowy, bo coś tam walnęło. Teraz nie narzekam, video bez zarzutu, czyta mkv poprawnie, można wybrać ścieżkę napisów i dźwięku bez żadnych problemów.

Myślę, że teraz 9700 będzie bardziej dopracowany no i jest ładniejszy z wyglądu jak dla mnie. Nie zmienia to faktu, że jakbym dzisiaj kupował to wolałbym dołożyć i kupić Oppo :)
 

tetris.

Banned
Myślę, w tej cenie nie koniecznie Philips ale innej firmy można znaleźć coś bardziej ciekawego i tańszego.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Czekam na ten odtwarzacz Blu-ray firmy Philips celem , aby bliżej przyjrzeć się dokładnie temu odtwarzaczowi.
Jest co prawda już dostępny w sklepie Redcoon w cenie 2149 .00zł , ale bez gwarancji polskiego
dystrybutora . Poczekam więc do 20 kwietnia , kiedy to już ma być dostępny z polskiej linii dystrybucyjnej . Wyszedł już jeden soft wersja 3.71 poprawiający pierwotny soft fabryczny.
A tutaj krótki film , demonstrujący ten odtwarzacz Blu-ray firmy Philips BDP 9700/12 na stronce:

Philips Fidelio Blu-ray disc player BDP9700 - YouTube


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Fatman_1

New member
Bez reklam
accu,

Czy masz jakieś wieści czy linia Fidelio będzie rozszerzana?
Czy zrobią do tego wzmacniacz zintegrowany.

Tak jak teraz mam DVP9000S + DFR9000
Czy taki "duecik" powstanie w linii Fidelio?

Pozdrawiam!
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Niestety , jak dotąd firma Philips nie ma w "portfolio" (teczce produktów)na rok 2013 takiego " dueciku ".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokaldnie ja tez za takie pieniadze nie kupilbym odtwarzacza philipsa za duzo z nimi problemu i naprawde dokladajac troszke mozna kupic inny ktory nie bedzie sprawial problemu np denon, onkyo czy wspominany przez Fatmana oppo ...
 

accu

New member
Bez reklam
accu,

Czy masz jakieś wieści czy linia Fidelio będzie rozszerzana?
Czy zrobią do tego wzmacniacz zintegrowany.

Tak jak teraz mam DVP9000S + DFR9000
Czy taki "duecik" powstanie w linii Fidelio?

Pozdrawiam!

Witam uprzejmie,

Może SoundBar firmy Philips z linii Fidelio model HTB 9150
Ciebie by bliżej zainteresował .;)
W sklepie internetowym Redcoon dostępny za 3679.00 zł .
Philips HTB9150 Test Heimkinosystem


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

panicz1987

New member
Mam kilka pytań do posiadaczy tego modelu, byłbym ogromnie wdzięczny za odpowiedz chociaż na kilka z nich. Wydaje mi się, że posiadam uszkodzony egzemplarz i chcę się tylko upewnić ) a więc:
-czy po podłączeniu odtwarzacza do ampli tylko poprzez główne wyjście hdmi av nie uzyskujecie dźwięku w wyższym formacie, niż dolby digital? zarówno z płyty jak i pliku z dysku twardego? (mowa o dts lub hd master audio),
-poprzez wyjście hdmi przeznaczone dla amplitunera dzwięk dts, hd master jest, ale tylko z płyty. Z pliku odczytywanego z dysku, tylko stereo.

Dodam, że w obydwu przypadkach po uruchomieniu płyty czy pliku z dysku, na wyświetlaczu odtwarzacza wyskakuje odpowiedni format dźwięku. Więc wydaje mi się, że sam odtwarzacz poprawnie odczytuje format, ale żle go przekazuje dalej.

W ustawieniach mam ustawione bitstream. Próbowałem przełączać pomiędzy rożnymi formatami i nie przyniosło to oczekiwanego skutku.

Czy ktoś z Was spotkał się z taką przypadłością?
 

spooknienty

New member
Czy nadal warto

Jak w tytule, czy nadal warto się interesować BDP9700? Mam możliwość zakupu używki poniżej 500zł i trochę mnie kusi. Generalnie szukam czegoś z dobrym audio z CD i USB. Wideo to głównie DVD i to w większości raczej kino rodzinne :fool:, czasem jakiś fajny film na BD poleci.
Player będzie współpracował z Fidelio E5 i TV PUS7303 (więc funkcje smart są całkowicie zbędne bo będą w TV).
Jak widać moje wybory to głęboki kompromis (małżonka) i dlatego musi być jeden Player.
Może ktoś z forum chce się pozbyć swojego Fidelio BDP9700, chętnie bym przytulił pewny egzemplarz za rozsądną kwotę :roll:
Chyba że ktoś ma jakąś inną propozycję co by się nadawało lub super atrakcją ofertę specjalnie dla mnie :spam:
PS jako że głośniki są jakie są to raczej nie będę chciał podpiąć ich do oppo czy innych za milion złotych. Powiedzmy że mam do wydania tysiaka. :krol:
 
Do góry