HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   PGA 2015 - Relacja - Fotorelacja - Nowości - Relacja hdtv.com.pl - graliśmy (http://www.hdtv.com.pl/forum/pga-2015-relacja-fotorelacja-nowosci-relacja-hdtv-com-pl-gralismy-f218.html)
-   -   Orzeźwiający Sprite sponsorem PGA 2015 (http://www.hdtv.com.pl/forum/pga-2015-relacja-fotorelacja-nowosci-relacja-hdtv-com-pl-gralismy/121326-orzezwiajacy-sprite-sponsorem-pga-2015-a.html)

Jam Nius 01-10-2015 15:33

Orzeźwiający Sprite sponsorem PGA 2015
 

Sprite jest marką, która na szeroką skalę wspiera środowisko polskiego gamingu. Od 2014 roku jest aktywnie obecna na eventach gamingowych m.in. ESL, czy też Targi Gier, Rozrywki i Multimediów – Poznań Game Arena

Najnowsze technologie, premierowe pokazy gier, występy cosplay, gwiazdy multimediów, konferencje, spotkania, atrakcje dla całych rodzin, setki stanowisk komputerowych, dziesiątki konkursów z cennymi nagrodami oraz tysiące zwiedzających. Tak zapowiada się tegoroczna edycja Poznań Game Arena, której oficjalnym sponsorem została marka Sprite.

Sprite jest marką, która na szeroką skalę wspiera środowisko polskiego gamingu. Od 2014 roku jest aktywnie obecna na eventach gamingowych m.in. ESL, czy też Targi Gier, Rozrywki i Multimediów – Poznań Game Arena. W szczególności marka Sprite skupia się na strategicznej współpracy z kluczowymi twórcami kanałów gamingowych na YouTube w Polsce. Wspiera sześciu ważnych twórców aktywnych w obszarze gier, takich jak: Rock, Rojo, skkf, Nervarien, Brunecia, JDabrowsky. W trakcie PGA uczestnicy będą mieli okazję spotkać twórców wspieranych przez Sprite, a także wziąć udział w rozgrywkach z nimi.

O szczegółach dotyczących aktywności Sprite będziemy informować na bieżąco. Tymczasem zapraszamy od 16 do 18 października 2015 roku na Poznań Game Arena, gdzie wspólnie ze Sprite spróbujemy ugasić Wasze gamingowe pragnienia.


P.S. Pamiętajcie, że my także będziemy z Philipsem i JBL :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Copyright hdtv.com.pl