Cyberpunk 2077 (2020)

bramowicz1

Member
Bez reklam
Cyberpunk 2077 (2020)

Już po premierze. Przydałaby się jakaś recenzja i tu.
Po zwiastunie widać, że się napracowali. Soundtrack ponoć przedni.

[youtube]akHMPv5x3Sw&[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oj tam,oj tam ;)
Screenshot-20201211-104753.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli co, siłą rzeczy Xbox dostał exclusiva? ; )

Chciałoby się rzec, Polak potrafi. Nie ważne jak, ważne żeby się hajs zgadzał.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wiedzieli co jest grane ;)

No musieli....

Najzwyczajniej ten projekt, to cale miasto ich przeroslo..
8 lat i nie zdolali tego stworzyc. Nie wiem co o tym myslec. Czy podziwiac ze projekt trudny i nie wyszlo, czy smiac sie ze takie G. wypuscili.

Moim zdaniem swiadczy to, jak trudnym musi byc stworzenie takiej gry. Mam nadzieje tylko, ze chlopaki dalej sie staraja i w styczniu wyjdzie jakis dobry patch. Nie moge sie doczekac gry.

No nie stety, opinii i tego smrodu juz nie zatuszuja. Co sie stalo to sie nie odstanie. Mam tylko nadziejie ze wyjda na plus, stworza kolejnego wiedzmina i jakos to bedzie z firma.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Amberd Gold ; )

Cytuje, gdyby ktoś zapomniał co tu miało miejsce:

Cyberpunk 2077 działa "zaskakująco dobrze" na bazowych PS4 i Xbox One - twierdzą twórcy

Czy mi ich żal? Nie. Powinien zająć się tym prokurator. Jak dla mnie, to celowe działanie.
To juz nie jest mała rodzinna firma pasjonatów, a małe korpo z potężnym budżetem - notabene, podobne do tego (złowieszczego) które traktuje sama fabuła gry.

Osoby decyzyjne miały zapewne wybór i świadomość swoich działań.
Decyzja, na zasadzie coś za coś. Wpływy z niedopracowanej gry, lub kasa i w poważaniu reakcje (milionów) oszukanych graczy. Ci świadomi, zwrócą a ile jest takich, którzy będą się męczyć?

Wstyd. Żal mi Polskiej sceny growej na rynku międzynarodowym.
Szczególnie, przy tak potężnej i szeroko zakrojonej akcji marketingowej.
Poszła wizytówka w świat - Polska firma odwaliła kite. Latami będzie się ciągnąć ten smród.
Poniekąd, to było nasze dobro narodowe (tak, śmieszne), ale dzisiaj w dobie cyfryzacji i dostępu do informacji, takie newsy szybko się roznoszą po globie.

Śmieszy mnie też, to porównywanie do GTA - gry, która ma prawie dekade!
Cyberpunk powinien wyznaczać standardy na następne lata i zaorać GTA5 mechaniką, a ledwo co dorównuje 7 letniej pozycji Rockstara. Wystarczy spojrzeć na skrypt wysiadania z auta. Żenada.

Brak im zwyczajnie umiejętności i to jest fakt, mimo, że sama w sobie fabuła i gra jest ok.
Przy takim budżecie, trzeba być wyjątkowo nieudolnym, aby spieprzyć grę.
Błędem natomiast były nasze oczekiwania, a już na prawdę trzeba być wyjątkowym ignorantem, aby stawiać ją obok takich firm jak Rockstar.
 

Michu30

New member
Microsoft także stwierdził że odda pieniądze użytkownikom którzy zakupili grę na Xbox. Mało tego gra chyba zostaje wycofywana ze sprzedaży fizycznej na konsole w moim mieście w sklepie media expert nie ma tej gry na pułkach już jeśli chodzi o konsole to samo w euro rtv agd. Mam nadzieję że gra wróci do sprzedaży z oficjalną wersją pod ps5 bo ja planowałem to ograć właśnie na ps5.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Biorąc pod uwagę, że jestem gdzieś w połowie gry i nastąpiła w końcu suma zbiegów okoliczności (bugów, mechaniki) uniemożliwiająca mi dalszą swobodną rozgrywkę (7 podejść do jednej misji) mam już serdecznie dosyć tej gry.
Misja w której utknąłem, akurat zaroiła się od bugów. Nie dość, że laska podskakuje 20 metrów za motorem który jedzie przed nią (stary bug sprzed poprawki którego widziałem na YT i nie poprawili tego!), to po dotarciu do celu, bezczelnie mówi - "będę cię osłaniać" i stoi jak landara pod monopolowym w bezruchu, a ja w środku sieczki której nie idzie ogarnąć w żaden sposób bez możliwości save : )

Nie, sorry. CD Projekt to jednak partacze, ale fabuła, stroje jest ok.


"Firma jednakowoż nie zamierza wstrzymywać sprzedaży wersji cyfrowej, zapewniając o intensywnie prowadzonych pracach naprawczych. Manifestuje przy tym wyrozumiałość dla dewelopera, który, jak zauważono, został zmuszony do pracy w niezwykle trudnych okolicznościach."

Może ja wychowałem się w innych czasach, ale jak czytam takie wpisy, to robi mi się słabo.
W trudnych warunkach, to zmuszane są dzieci w podrzędnych fabrykach w Chinach do pracy, a nie "upasieni" pracownicy za pensje, o której większość w Polsce może pomarzyć.
 
Ostatnia edycja:

Michu30

New member
Całe szczęście że ja jednak chciałem przejść to na ps5 i nie byłem tak napalony by kupić to na ps4 kasa w kieszeni i brak nerwów ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No jeszcze chwila i chyba bedzie mozna kupic gierke :) Jakas taka cisza sie zrobila w internecie, na pierwszych stronach nie ma info o Cyberbugu... az dziwne.
 
Do góry