Który PC do gier do 3000 zł?

jtd

New member
Bez reklam
Wiem że składaki dużo tańsze ale mam inne pytanie to pomóż i odpisz konkretnie :)
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
A jak już chcesz brać z tych 2 to do czego ma być ten komputer. Ten droższy ma lepszą kartę graficzną.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
obecna generacja daje 4k a ful hd to było na ps3, chyba że mówisz o pc, tym bardziej kupownie pc nie ma sensu żadnego
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Konsole spoko. Ale ta opłata 200 za miesiąc żeby grać online przekreśla dla mnie konsole. Cs, valorant FIFA , call od duty I reszta na pc grając myszka lepiej się gra mi osobiście.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Konsole spoko. Ale ta opłata 200 za miesiąc żeby grać online przekreśla dla mnie konsole. Cs, valorant FIFA , call od duty I reszta na pc grając myszka lepiej się gra mi osobiście.

Dlaczego 200zł, skąd ta cena?
Ja ostatnio kupiłem za 160zł game passa ultimate na 6msc. to masz 26zł/msc.
W tym darmowe gry (czyli game pass właśnie) i oczywiście online.
A są o wiele lepsze promocje na abo.

Co do PC, to tak jak koledzy piszą, wycisnąć na maxa z tej ceny, to co faktycznie potrzebne.
A nawet kupić niektóre elementy z używek na gwarancji i wyjdzie sprzęt z wydanych 3k, warty rynkowo 5-6k.
PC to najgorsza inwestycja, kupisz za 10k i po roku i tak warte 5k, więc trzeba kombinować.
 
Dlaczego 200zł, skąd ta cena?
Ja ostatnio kupiłem za 160zł game passa ultimate na 6msc. to masz 26zł/msc.
W tym darmowe gry (czyli game pass właśnie) i oczywiście online.
A są o wiele lepsze promocje na abo.

Co do PC, to tak jak koledzy piszą, wycisnąć na maxa z tej ceny, to co faktycznie potrzebne.
A nawet kupić niektóre elementy z używek na gwarancji i wyjdzie sprzęt z wydanych 3k, warty rynkowo 5-6k.
PC to najgorsza inwestycja, kupisz za 10k i po roku i tak warte 5k, więc trzeba kombinować.

Napisał w jakie gry chce grać. Nie ma ich na konsoli. Wszystko traci na wartości, samochody, komputery czy telewizory.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisał w jakie gry chce grać. Nie ma ich na konsoli. Wszystko traci na wartości, samochody, komputery czy telewizory.

Gdzie napisał w jakie chce grać gry?
Ja nie neguje zakupu PC, a piszę jak jest w przypadku finansowania i zakupu PC - z doświadczenia.
Sam składałem lata temu kilka PC, zmieniałem, wymieniałem i kombinowałem jak koń po górę.
Wszystkie fora, tabelki, wykresy, a i tak jak zwykle bywa, większość pitoli od rzeczy.
Chociażby jak z chłodzeniem, u nas tradycyjnie betony, nikt, nic, w kółko to samo polecane.
Na zagranicznych forach wręcz odwrotnie, zupełnie co innego. Zresztą jak z większością.
Już o jakiś obudowach firmowych HTPC nie wspomnę, czy monitorach 21:9 - które dziś są popularne i powszechnie znane, ale jak ja kupowałem pierwszy, to na forach czytałem takie farmazony, że szkoda gadać.

Co do utraty wartości, to akurat PC jest jednym z tych towarów, które tracą wręcz absurdalnie na wartości i nie piszę tego, aby kogoś zrażać, a żeby pomyślał nad tym przy składaniu.
Grafika jeszcze trzymała, z uwagi na krypto.
 
Do góry