Apex Legends - recenzja - świetna i darmowa (PC AMD Ryzen, Nvidia 2080 ti)

Jam Nius

piszę
apex_legends_recenzjaA.jpg


Z zasady w naszej części świata przyjmujemy, iż jeśli coś jest darmowe to znaczy że jest do ... po prostu słabe. Tymczasem co jakiś czas zdarzają się wielkie zaskoczenia, które nie tylko podkreślają znaczenie powiedzenia nie oceniaj książki po okładce lecz także potrafią konkurować z najlepszymi. Apex legends to obecnie jedna z najlepszych gier battleroyale i to w dodatku całkiem darmowa. sprawdźmy co w sobie ma i dlaczego jest taka smaczna.


apex_legends_recenzja-7.jpg





Wydawać by się mogło, iż w dzisiejszych czasach wydanie dużego tytułu który nie posiada błędów jest niemożliwe. Dla mnie właśnie brak błędów, płynna rozgrywka, działające serwery najbardziej rzuciły się na pierwszy plan po odpaleniu apex legends. Tak, macie rację jakież to smutne czasy dla graczy, którzy cieszą się brakiem błędów. Obecnie jedyne do czego mogę się doczepić to nie do końca dla mnie jasna możliwość używania wślizgów. W moim odczuciu trudno jest wyczuć z jakim rynsztunkiem i z jakim nachyleniem podłoża możemy przemieścić naszą postać nieco szybciej w skulonej pozycji. Zdarzyło mi się kilkanaście sytuacji gdy byłem przekonany iż postać wykona wymaganą przeze mnie komendę ale ta jak na przekór kucała na środku pola bitwy i nie ruszyła się na milimetr przez co w tym samym momencie stałem się wyborną kaczką.


apex_legends_recenzja1.jpg





Graficznie grze bliżej do kreskówki lub nawet mangi niż do króla gier typu battleroyale jakim (bez)sprzecznie jest PUBG. Gra chodzi bardzo płynnie a nasz redakcyjny GeForce GTX 1080 bez zająknięcia generuje ponad 100 klatek tym razem jednak graliśmy w 1440p na naszym Predatorze z minimalnymi detalami oraz aa 16x.


apex_legends_recenzja4.jpg




Mapa w Apex Legends zawiera cały rozstrzał lokacji. Od pustynnych po zalesione, od wąskich przesmyków po otwarte przestrzenie. Podróżowanie po planszy jest bardzo przyjemne i sprawne. Do pomocy zainstalowano liny i specjalne wyciągarki, dzięki czemu śmierć przez niemożność dostania się do strefy niemal się nie zdarza.



apex_legends_recenzja5.jpg





Rozgrywka w dużej większości przypadków jest bardzo dynamiczna. Niemal każdy aspekt gry został dopracowany perfekcji. W parze ze świetnie zaprojektowanymi miejscami idą dobrze przemyślane bronie, choć po dłuższej rozgrywce daje się zauważyć zbyt dużą moc rewolwera Wingman oraz strzelby Peacekeaper. Oręż ten jest tak skuteczny, iż gracze potrafią wyposażyć się w dwa identyczne modele.


apex_legends_recenzja6.jpg




Panie i Panowie tytuł ten jest obecnie objawieniem sezonu i szkoda tracić czasu na głębokie opisywanie go. Jeśli tylko lubicie strzelanki pamiętajcie aby koniecznie go sprawdzić, ponieważ obecnie jest to rewelacyjna darmowa gra, w której twórcy zarabiają jedynie jeśli gracze zechcą zmienić swój wygląd, także odpada sytuacja w której majętni mają przewagę nad tymi mniej posiadającymi.


apex_legends_recenzja.jpg

001_rekomendacja-hdtv_com_pl_755.jpg



15451d1499171384-nvidia-partnerstwo-4k-gtx-1080-czesc-naszej-maszyny-testowej-nvidiagtx_banner.jpg

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za info.
Gra jest niesamowicie dopracowana, sterowanie jedno z lepszych z jakim miałem styczność na konsoli. W porównaniu do Metro-Exodus, to jest przepaść, tam zupełnie spieprzyli na tym polu.
 

Rudeford

New member
Nie gram online, ale AL mi się podoba i aż mam chęć zmienić internet mobilny na coś stabilniejszego. Polecam bardzo Titanfall 2. Singiel wciągnął mnie i podobał się jak nic od czasu genialnych gier z ery singlowego dobrobytu PS3 i 360.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też mnie wciągnął singiel w Titana, co prawda nie miałem czasu skończyć, ale pozytywne wrażenia.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gra jest niesamowicie dopracowana, sterowanie jedno z lepszych z jakim miałem styczność na konsoli. W porównaniu do Metro-Exodus, to jest przepaść, tam zupełnie spieprzyli na tym polu.

Sterowanie słabe ale screeny co chwila klikasz :D
46396793884_c12cb616f5_o.jpg


47048090372_c02f70b1b1_o.png


40135632913_5916907273_o.png
 
Ostatnia edycja:

Jam Nius

piszę
apex-embed-season-3-new-legend.png


Niedawno w Apex Legends zadebiutowała nowa mapa oraz postać, gra cały czas trzyma bardzo wysoki poziom i o dziwo cały czas podbija poprzeczkę, no może poza tym, że po ostatniej aktualizacji gra losowa wiesza się :(.

Czekam na poprawkę i polecam gorąco ten DARMOWY tytuł!
 
Do góry