HDC-SD60 nagrywanie na raty

coolfon

New member
Czy w tej kamerze da sie nagrywac - zrobic pauze - i dalej nagrywac, w taki sposob aby powstal jeden plik (a nie kilka oddzielnych) ?
 

coolfon

New member
no nie:(
serio, a jak sie naciska stop to wyswietla ze NIBY pauza.
coraz bardziej jestem zawiedziony na tej kamerze....

zaden program do obrobki video nie pojdzie na moim laptopie, nie mowiac juz o maksymalnie obciazajacym programie zalaczonym z kamera.

Szczerze odradzam zakup tej kamery, ponadto dodam ze generalnie nie ma na czym odtworzyc filmow nia nagranych - na slabym komputerze nie ma mowy a na telewizorze tylko idzie bezposrednio z karty wyjetej z kamery. Jak sie skopiuje na pendrive to juz pliki sa niewidoczne.
 

Marian111a

New member
Problem do przełknięcia

Czy w tej kamerze da sie nagrywac - zrobic pauze - i dalej nagrywac, w taki sposob aby powstal jeden plik (a nie kilka oddzielnych) ?

W tego typu kamerach tak to jest "każdy start to plik", zapis na karcie to skompresowany obraz i aby go edytować potrzebny jest trochę mocniejszy labek. Moja sugestia do filmów HD są dwa nie drogie programy na Allegro i wybierz Corel X4 lub Pinnacle 15 ten ostatni jak da się zainstalować to będziesz edytował, taki on już jest upierdliwy i wymagający, a jednocześnie informuje Cię o wszystkim, a bardzo ważne to oba w języku polskim.
 

slimak

New member
Bez reklam
Czy w tej kamerze da sie nagrywac - zrobic pauze - i dalej nagrywac, w taki sposob aby powstal jeden plik (a nie kilka oddzielnych) ?............

Wszystkie kamery zapisujące w standardzie AVCHD tak się zachowują.

zaden program do obrobki video nie pojdzie na moim laptopie


Pozostaje edycja w kamerze (dzielenie scen i usuwanie). Po podłączeniu kamery do TV kablem HDMI będziesz mógł edytować pilotem od TV (podgląd na TV i wybór opcji edycji na LCD kamery).

nie ma na czym odtworzyc filmow nia nagranych - na slabym komputerze nie ma mowy a na telewizorze tylko idzie bezposrednio z karty wyjetej z kamery. Jak sie skopiuje na pendrive to juz pliki sa niewidoczne.


Jak skopiujesz zamiast pojedyncze filmiki cały folder PRIWATE, to telewizor odtworzy nagranie z pendrive.
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Szczerze odradzam zakup tej kamery, ponadto dodam ze generalnie nie ma na czym odtworzyc filmow nia nagranych

Idąc Twym tokiem rozumowania to żadnej współczesnej kamery HD nie warto kupować. Niestety czas na zmianę komputera na lepszy, a do odtwarzania doskonale nadają się odtwarzacze multimedialne za 2-3 stów.
 

amor_priv

New member
no nie:(
serio, a jak sie naciska stop to wyswietla ze NIBY pauza.
coraz bardziej jestem zawiedziony na tej kamerze....

zaden program do obrobki video nie pojdzie na moim laptopie, nie mowiac juz o maksymalnie obciazajacym programie zalaczonym z kamera.

Szczerze odradzam zakup tej kamery, ponadto dodam ze generalnie nie ma na czym odtworzyc filmow nia nagranych - na slabym komputerze nie ma mowy a na telewizorze tylko idzie bezposrednio z karty wyjetej z kamery. Jak sie skopiuje na pendrive to juz pliki sa niewidoczne.

Nie zwalaj winy za swój słaby sprzęt na kamerę. KAŻDA kamera FullHD tak nagrywa, i taka jest norma. Po prostu kup lepszy komputer. Do 2 tyś zł kupisz odpowiedni stacjonarny. Ja mam taki:

prcesor - AMD Phenom X4 3.2GHz (4-ro rdzeniowy)
Pamięć - 4GB DDR3 1.6MHz
Grafika - GeForce GTS460 1GB DDR5

I na tym sprzęcie nie tylko odtwarzam bez problemu, ale montaż robię całkiem wygodnie. W Avid Studio. Bardzo dobry program do tego formatu plików.
Po prostu kupując kamerę FullHD (Jakąkolwiek) trzeba się liczyć, że musisz mieć czym odtworzyć filmy AVCHD. To tak, jak byś narzekał, że kupiłeś benzynę, ale jest nic nie warta, bo nie masz samochodu.
 
Do góry