Panasonic HDC-SD90 czy może Nikon D3100

Gulasz1

New member
Witam serdecznie!
Juz od dluzszego czasu poszukuje dobrej kamery HD w okolicach 2000zł. Po długim śledzeniu wontków na forach oraz śledzeniu testów mój wybór padł na Panasonica HDC-SD90.Niestety wczoraj mój znajomy mocno mi namieszał w głowie... Podpowiedział mi, że może lepiej kupi dobrą lustrzankę Nikona model D3100 która kręci piękne filmy w pełnej rozdzielczości HD. Czy to dobry wybór??? Proszę o podpowiedz ludzi z branży aby się wypowiedzieli i coś podpowiedzieli... Sprzet ma byc wykożystywany w "środowisku" domowym , aby utrwalac pierwsze chwile z nowo narodzonym dzieckiem. Nie wiem co robic... Bardzo proszę o pomoc!!
Pozdrawiam,
Marek
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Mam oba sprzęty ( a nawet wyższe modele ) i w żaden sposób lustrzanka nie jest w stanie zastąpić kamery ani odwrotnie.
 

Gulasz1

New member
Dzieki za tak szybka odpowiedz! Prosze powiedz w takim razie, czy uważasz ze nie jest to dobry pomysl aby kamere zastepowac dobrej klasy aparatem (nawet z filmami HD)??? Ponadto prosze wypowiedz się na temat mojego wyboru (trafny??) co do wyboru kamerki PANASONICA HDC-SD90?Tak jak wspomnialem licze sie z kosztami rzędu 2000zł! Jeszcze raz bardzo dziekuje za odpowiedz!!
 

PawełG

New member
Ponadto prosze wypowiedz się na temat mojego wyboru (trafny??) co do wyboru kamerki PANASONICA HDC-SD90?Tak jak wspomnialem licze sie z kosztami rzędu 2000zł!
Trafny - jeśli nie możesz dołożyć ~1300zł do SD900. Miałem podobny dylemat rok temu - SD60 czy SD700. Dołożyłem do SD700 i jestem baaaardzo zadowolony.
Na marginesie - co to jest "wontek" :lol:? I co znaczy "wykożystywany":lol:? Bo nie wiem już - śmiać się czy płakać :-(. Rence opadajom.
 
Ostatnia edycja:
Do góry