Panasonic SDR-H80

kowazis

New member
Witajcie wszyscy.
Moje pytanie do was kieruje takie w jaki sposób mam wrzucić filmy z dysku twardego na komputer?.
Ponieważ mam kamerkę tyko z ładowarką + kablem USB nic więcej. Z tyłu pisze dodatkowo na tej kamerze pod wejściem baterii DC IN 9.3 V a obok USB.. wydaje mi się że nie potrzebuje żadnego zasilacza do włączenia tej kamery by wrzucić filmy ?
Bo ogółem takiego kabla nie dostałem w zestawie.

Istnieje jakiś sposób by wrzucić filmy ?

Napiszę mam windows 7 i po podłączeniu kamerki do kompa nie czyta mi jej wręcz nie widzi jej.
 

marder

Member
Witajcie wszyscy.
Moje pytanie do was kieruje takie w jaki sposób mam wrzucić filmy z dysku twardego na komputer?.
Ponieważ mam kamerkę tyko z ładowarką + kablem USB nic więcej. Z tyłu pisze dodatkowo na tej kamerze pod wejściem baterii DC IN 9.3 V a obok USB.. wydaje mi się że nie potrzebuje żadnego zasilacza do włączenia tej kamery by wrzucić filmy ?
Bo ogółem takiego kabla nie dostałem w zestawie.

Istnieje jakiś sposób by wrzucić filmy ?

Napiszę mam windows 7 i po podłączeniu kamerki do kompa nie czyta mi jej wręcz nie widzi jej.
Musisz mieć kabel zasilający prądem stałym, którym podłączysz kamerę do ładowarki (a tą zwykłym kablem zasilającym do gniazdka). Dodatkowo kamera musi być połączona z komputerem przez usb. Trochę dużo tych kabli, ale inaczej nie zgrasz filmów z tej kamery. Jeśli nie dostałeś kabla zasilającego prądem stałym, reklamuj u sprzedawcy.
 

kowazis

New member
na allegro nie otrzymam od gościa reklamacji...
następne pytanie da się kupić gdzieś ten kabelek? kabel USB posiadam.
 

kowazis

New member
witam jeszcze raz zapytam czy możecie jakoś pomóc w zdobyciu tego kabla?
firma panasonic.. wgl nie odpisuje mi na meile.. eh
 

marder

Member
Na Allegro znalazłem taki zestaw zastępczy: AKUMULATOR + ŁADOWARKA DO PANASONIC VW-VBK180 ! (1684418481) - Aukcje internetowe Allegro
Ale dla pewności skontaktuj się ze sprzedającym czy ten zestaw na pewno będzie pasował do Twojej kamery.
Tak na marginesie, kupiłeś sprzęt bez możliwości jego pełnego wykorzystania (możesz nagrywać filmy, ale nie możesz ich oglądać), sprzedający musiał o tym wiedzieć i jeśli nie zawarł takiej informacji w opisie produktu, to jest zwykłym oszustem. Powinieneś się z nim skontaktować i stanowczo zażądać przesłania Ci odpowiedniego kabla, lub zwrócenia części pieniędzy. Jeśli nie będzie chciał z Tobą rozmawiać, na Twoim miejscu skontaktowałbym się z administratorami serwisu.
 

kowazis

New member
witam. to jednak nie jest tamto.... pokażę wam zdjęcie tyłu kamerki i tyłu ładowarki.
Potrzebuje taki kabelek... który ma dwie takie same końcówki liczę na pomoc


1- imageshack.us/photo/my-images/808/47361732.jpg <- ładowarka.

2- imageshack.us/photo/my-images/851/59353472.jpg <- tył kamerki.

// z uwagi na to iż to może być spam zablokowane mam dodawanie linków... proszę o skopiowanie od imageshack.us aż do .jpg po to by sprawdzić zawartość obrazu
 
Do góry