Panasonic HDC SD80 / HD Writer AE 3.0 Problem

irealtair

New member
Na poczatku po zakupieniu kamerki pierwsze nagrania kopiowalem do komputera nie uzywajac HD Writer (Windows Explorer i kopiuj wklej). Niestety pliki te (MTS) sa niewidoczne dla HD Writer. Program widzi wylacznie pliki ktore byly skopiowane poprzez opcje 'Copy to PC'. Czy ktos zna jakis trik ktory pozwoli na edycje tych plikow w HD Writer?
 

irealtair

New member
Jak nie możesz skopiować powtórnie to może zmień na m2ts. Nie wiem czy pomoże bo nie mam HDWritera.

To nic nie da. Podczas kopiowania HD Writerem razem z filmem kopiowane sa jakies trzy male pliki, moze ich brak stanowi problem. Pomyslalem, ze moze ktos mial taki sam problem i wie jak go obejsc.

Ewentualnie, moze ktos moglby polecic prosty program ktorym mozna polaczyc m2ts pliki wywalic niepotrzebne sceny i zapisac jako jeden m2ts plik bez kompresji i straty jakosci.
 
Ostatnia edycja:

Zibi W

Member
O podmianie tych plików-jeśli dobrze pamiętam- jest chyba w temacie-" Menu do struktur AVCHD (BR) - jak to robić?". Albo musisz poprzeglądać inne starsze tematy.
 

djkac

New member
Na poczatku po zakupieniu kamerki pierwsze nagrania kopiowalem do komputera nie uzywajac HD Writer (Windows Explorer i kopiuj wklej). Niestety pliki te (MTS) sa niewidoczne dla HD Writer. Program widzi wylacznie pliki ktore byly skopiowane poprzez opcje 'Copy to PC'. Czy ktos zna jakis trik ktory pozwoli na edycje tych plikow w HD Writer?

Witam. Spotkałem się z identycznym problemem. Kam sd60. Kupowałem przez czytnik, a teraz problemik, podejrzewałem ze kablem usb bezie szło wieeeeeki, chociaż nie sprawdzałem ;)

.:: DjKac ::.
 

taddek

New member
1.Windows Live Movie Maker -można załadować,przyciąć,połączyć w dowolnej kolejności,dodać napisy i przejścia,zdjęcia do plików m2ts z kamery Panasonic SD 80. Format wynikowy- windows media.
2.Darmowy konwerter SUPER - konwersja z windows media na m2ts lub inny np.avi

HD Writer 3 przy kopiowaniu z kamery dodaje do pliku video pliki .cont, .pmpd, .tmb. Sposoby zmylenia programu podane na forum w moim przypadku nie dały pozytywnego efektu -HD Writer dalej nie widzi "obcych" plików m2ts. Chciałem dodać inne klipy filmowe m2ts czy mts urozmaicające materiał z kamery i zrobić film Hd Writerem , ale nic z tego nie wyszło i problem pozostał nierozwiązany.
Może jeszcze raz poruszyć temat na forum dotyczący dodawania plików do programu HD Writer 3.0 ?
 
Do góry