Panasonic HDC-SD60-S

ares1

New member
Witam,

Chce kupić kamere do około 1500 brutto. Zastosowanie amatorskie, jakiś filmik w domu, dziecko, wideo w terenie. Jako że nie lubię całkowitej tandety chce aby było to coś w miarę dobrego. Poczytałem i HDC-S60 wygląda ok. Jest oferta w tej chwili w ElectroWorld Opole za 1399
(link tutaj http : // tinyurl.com / hdcs60s dziwnie napisany ale można przejść do niego wkleić w przeglądarkę i usunąć spacje bo ja nie moge ich umieszczać)

Cena atrakcyjna jednak czy to "-S" w nazwie nie oznacza jakiejś tańszej gorszej wersji? Nie znalazłem informacji o tym. A może macie jakieś inne propozycje? Zależy mi na tym aby było HD, możliwie optyczny stabilizator. Tutaj to jest, dodatkowo lampa, karty mam z lustrzanki więc z tym nie bedzie problemu.

Przyszłościowo przydałoby się wejście na mikrofon i stopka do akcesoriów ale z kolei .... czy ja tego kiedyś użyję?

Najważniejsze teraz czy ten model nie jest jakąś okrojoną wersją HDC-SD60 ?
 

Urszulaa

New member
Witam,
Prawdopodobnie niewiele Ci pomogę, ale poczytałam troszkę i jedyną istotną różnicą, jest większy pobór mocy przez model HDC-SD60-S. Problemem jest jednak fakt, że na stronie producenta nie ma już żadnych informacji na temat tej kamery, a porównywanie bardzo podobnych modeli (HDC-SD60 i HDC-SD60-S ) przez różne strony internetowe, nie zawsze przynosi zadowalające efekty.
To co mogę Ci poradzić, to wejście na stronkę PANASONICA i napisanie maila z zapytaniem o produkt HDC-SD60-S. Ja ostatnio napisałam w swojej sprawie i bardzo zadowalającą odpowiedź dostałam następnego dnia rano :)
Także POWODZENIA życzę :D
 

slimak

New member
Bez reklam
Brawa dla gamoni z ElectroWorld:
:hihi: „Model na rok 2010, 2011” :hihi:
:hihi: „Max. pobór mocy 17W” :hihi:

Dane techniczne należy sprawdzać na stronie producenta.
HDC-SD60 - manuals - Panasonic Polska
Są trzy kolory i trzy nazwy:
HDC-SD60EP-K
HDC-SD60EP-R
HDC-SD60EP-S
co widać po kliknięciu na miniaturki kamer po prawej stronie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry