Sterowniki do SDR-H80

choota

New member
Witam, mam kamere panasonic SDR-H80. Mam z nią duzy problem... mianowicie zgubiłem gdzies plyte ze sterowniki a nigdzie ich nie moge znaleźć... w panasonicu powiedzieli ze moge sobie kupic :confused: Bez tych sterowników nie moge ściągnąć nic z kamery :( Stąd moja prośba do Was. Ma ktoś moze sterowniki do w/w wymienionego modelu ? był bym wdzieczny.

Druga sprawa to czy jest opcja zgrać z kamery np. na karte SD (bo jest wejscie) ? Nie mogę znaleźć tej opcji, a moze jej nie ma ?

Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
 

marder

Member
Witam, mam kamere panasonic SDR-H80. Mam z nią duzy problem... mianowicie zgubiłem gdzies plyte ze sterowniki a nigdzie ich nie moge znaleźć... w panasonicu powiedzieli ze moge sobie kupic :confused: Bez tych sterowników nie moge ściągnąć nic z kamery :( Stąd moja prośba do Was. Ma ktoś moze sterowniki do w/w wymienionego modelu ? był bym wdzieczny.

Druga sprawa to czy jest opcja zgrać z kamery np. na karte SD (bo jest wejscie) ? Nie mogę znaleźć tej opcji, a moze jej nie ma ?

Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
Do Twojej kamery nie ma sterowników, ale oprogramowanie pomagające zgrać materiał z dysku kamery do komputera( Do kamer HD jest HD Writer, do Twojej może inny). Bez problemu ściągniesz je ze strony internetowej Panasonica. To oprogramowanie nie jest ci zresztą niezbędne, bo gdy podłączysz kamerę przez usb do komputera, komputer natychmiast wykryje nowy dysk wymienny (czyli dysk twojej kamery) i będziesz mógł zgrywać filmy. Będą one miały co prawda rozszerzenie .vob, ale to nie problem pozamieniać je na .mpg.
 
Do góry