Sd707

darooo

New member
Witam kupiłem własnie kamerke sd707 , powiem ,ze mozna byc zadowolonym , jednak boli mnie jeden mankament , mianowicie nie moge włączyc na stałe wyswietlania ani daty ani godziny , wbrew pozorom filmuje sie po to , aby kiedys to obejrzeć i wówczas fajnie jest spojrzeć jak dawno to było . Niestety w tej kamerze tej funkcji nie ma lub nie umie tego włączyc , włączanie pilotem jest raz , ze kłopotliwe , koniecznosc posiadania przy sobie pilota , a po drugie włącza date tylko na kilka sekund.
Moze ktos pomoże i powie o co chodzi

Dziekuje i Pozdrawiam
 

marder

Member
Witam kupiłem własnie kamerke sd707 , powiem ,ze mozna byc zadowolonym , jednak boli mnie jeden mankament , mianowicie nie moge włączyc na stałe wyswietlania ani daty ani godziny , wbrew pozorom filmuje sie po to , aby kiedys to obejrzeć i wówczas fajnie jest spojrzeć jak dawno to było . Niestety w tej kamerze tej funkcji nie ma lub nie umie tego włączyc , włączanie pilotem jest raz , ze kłopotliwe , koniecznosc posiadania przy sobie pilota , a po drugie włącza date tylko na kilka sekund.
Moze ktos pomoże i powie o co chodzi

Dziekuje i Pozdrawiam
Nie da się, niestety. Mogę cię tylko pocieszyć, że data jest zapisana w informacji o pliku i jest też zawarta w nazwie pliku, jeśli go skopiujesz na komputer przy użyciu HD Writer.
 

darooo

New member
Tak czułem a to niestety dla amatorów filmowania duzy błąd ....filmujesz jak rosnie ci dzieciak , kolejne imprezy i duuuupa nie ma dat .

Wczesniej miałem starego Panasonika na mini tasmy i date wgrywał , nie rozumie jak mozna takiego baboka wypuscic
 
Do góry