Problem z systemem TV w HD Writer

hoviak

New member
cześć,

posiadam od niedawna hdc-tm700 prosto z usa, wszystko działa ok tylko że przy próbie zrzucenia filmu do komputera przy pomocy załączonego programu (HD Writer 2.1) wyskakuje wiadomość: "Removed from the import target because it containts videos in a different TV system."

czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

pozdrawiam
 

marder

Member
cześć,

posiadam od niedawna hdc-tm700 prosto z usa, wszystko działa ok tylko że przy próbie zrzucenia filmu do komputera przy pomocy załączonego programu (HD Writer 2.1) wyskakuje wiadomość: "Removed from the import target because it containts videos in a different TV system."

czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

pozdrawiam
Spróbuj odinstalować ten program i zainstalować go jeszcze, być może przy instalacji jest możliwość wyboru trybu PAL/NTSC. Jeśli takiego wyboru nie ma, spróbuj ściągnąć ten sam program ze strony amerykańskiej Panasonica. Zresztą pliki z kamery możesz zgrać bez udziału tego programu: gdy kamerę podłączysz przez port usb, komputer natychmiast rozpozna nowy dysk wymienny, wystarczy go otworzyć.
 

Marek.x

Member
mam wersję bez pamięci wewnętrznej i wcale nie instalowałem HDwritera,
pliki kopiuje na dysk przez usb -wchodzisz w foldery po kolei: private,AVHD,8DMV,STREAM i tam masz pliki MTS- dajesz "kopiuj" i po kłopocie.Nie ma tylko opcji "usuń" trzeba kasować w kamerze.
Pliki obrabiam w Pinnacle Studio 14.
Pozdrawiam
 

posejdon82

New member
Witam , sam tez zgrywam pliki manualnie z tm 700.Tylko jest maly problem.wszystkie pliki mam na dysku zewnetrznym...jesli chce przekonwertowac programem (HDwriter) do formatu dvd lub avchd.Nie moge ich zarchiwizowac tm programem pózniej.Jesli zgrywasz pliki za pomoca hd writer, wtedy sa ladnie pokatalogowane i program je widzi.Macie na to jakas rade?Osobiscie bardziej do gustu przymadl mi PMB od Sony ale dziala tylko przy instalacji kamery sony.
 

marder

Member
Witam , sam tez zgrywam pliki manualnie z tm 700.Tylko jest maly problem.wszystkie pliki mam na dysku zewnetrznym...jesli chce przekonwertowac programem (HDwriter) do formatu dvd lub avchd.Nie moge ich zarchiwizowac tm programem pózniej.Jesli zgrywasz pliki za pomoca hd writer, wtedy sa ladnie pokatalogowane i program je widzi.Macie na to jakas rade?Osobiscie bardziej do gustu przymadl mi PMB od Sony ale dziala tylko przy instalacji kamery sony.
Żeby HD Writer widział twoje pliki musisz go użyć do kopiowania ich z kamery, ale wtedy oprócz jednego pliku .MTS program tworzy także trzy inne pliki z informacjami dla programu. Jak się otworzy taki katalog z filmami, wygląda to mało czytelnie, dlatego też nie używam tego programu.
 
Do góry