Obraz do gory nogami HDC HS60

primary

New member
Witam
Podczas oglądanie w trybie rzeczywistym AVCHD bezpośrednio z kamery,obraz w HD Writer 2.0 jest do góry nogami. Czy to jest normalne? Przy okazji strasznie się przycina. Natomiast po zrzuceniu materiału na dysk obraz jest ok. Zanacze ze obraz jest ogladany przez USB.
A przy okazji jak jest różnica miedzy HD writer AE2.0 a 2.5E bo mam jedno i drugie

pozdrawiam

Kamera Panasonic HDC HS60
Laptop Dell Studio 155 P 8600 2,4GHZ Ram 4GB vista 32bit
K-Lite Codec Pack swierza wersja
 

ecoCargo

New member
Witam
Podczas oglądanie w trybie rzeczywistym AVCHD bezpośrednio z kamery,obraz w HD Writer 2.0 jest do góry nogami. Czy to jest normalne? Przy okazji strasznie się przycina. Natomiast po zrzuceniu materiału na dysk obraz jest ok. Zanacze ze obraz jest ogladany przez USB.
A przy okazji jak jest różnica miedzy HD writer AE2.0 a 2.5E bo mam jedno i drugie

Może w kodeku masz zaznaczone "lustrzane odbicie" w poziomie.
 

PawełG

New member
"nie mogę go otworzyć" - "go" odnosi się do programu? Jeśli tak to "wyrzucanie z programu" jest najczęściej efektem nieobsłużonego błędu operacji wejścia/wyjścia, zwykle podczas otwierania pliku (niekoniecznie Twojego filmu). Może któryś plik HDWritera jest uszkodzony, został wykasowany itp. Sugeruję odinstalowanie i powtórne zainstalowanie programu, ewentualnie użycie opcji naprawy jeśli instalator taką zawiera.
 
Do góry