AVCHD sie zacina

okularnik

New member
Mam pytanie czy to normalne że film po zgraniu z kamery na laptopa się zacina?? Nieważne czy ten film jest po czy przed konwersacją po włączeniu się zacina. To wina laptopa ?? A mam jeszcze jedno pytanie bo jestem świeżo po kupieniu kamery i nie do końca wiem do czego jest potrzebny HD Writer i czy musze konwertować żeby oglądać filmy na dvd ??

Panasonic HDC TM700
 

Zibi W

Member
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać forum. Wszystko już było. Zacinać się może z wielu powodów np za słaby procesor albo może coś nie tak z kodekami.
 

Phuong

New member
Pewnie kolega nagrywa material w 50p i teraz boli, ze nie tak mialo byc ;)

Niech kolega sprawdzi, czy ten sam problem wystepuje na materiale nagranym w 50i
 

okularnik

New member
Czy film jest nagrany w 50p czy w gorszej jakości to i tak się zacina dopiero po przerobieniu na mpeg się nie tną

Procesor Intel Core 2 Duo T7250 2GHz
 
Ostatnia edycja:

okularnik

New member
chyba problem rozwiązany zainstalowałem vista codeck pack i już się nie tnie tylko obraz nie gra z głosem ale myślę że do tego dojde już teraz, dzięki za pomoc
 

Zibi W

Member
Nie znam sie bardzo na komputerach ale vista codeck pack nie zawsze z wszystkim hula. Powinno iść ładnie nawet na zwykłym Media Player Classic z FFDShow (musiałbyś chyba odinstalować wcześniej vista pack).
 
Do góry