Czy dobry model NV-GS250 za taką cenę?

Spyke

New member
Witam,
Chciałbym się od Was, bardziej ogarniętych użytkowników w temacie, dowiedzieć czy ten model- NV-GS250 - jest dobry za tą cenę która jest aktualnie? (pewnie podskoczy jeszcze z 200 zł, ale czy wtedy też będzie dobra okazja?)

Tutaj jest link do aukcji na allegro: (podzieliłem na dwie części, bo nie moge dodawać jeszcze linków..)

allegro
.pl/item1122181276_kamera_panasonic_nv_gs250_minidv_sd_3ccd_super.html

I następne pytanie do tej kamerki: czy ma jakieś nieciekawe wady fabryczne? czy odradzicie mi ją? a jak nie ta to czy moglibyście mi podać jakiś lepszy model?
Proszę o szybką odpowiedź.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Za te pieniądze to bardzo doby zakup, o ile kamera sprawna. Gdyby udało Ci się kupić w rozsądnej cenie NV-GS400, lub 500 to by był dopiero udany zakup!
 

Spyke

New member
No tak tylko, że model NV-GS400 kosztuje już te 1500 zł- jest jedna aukcja na allegro.. Widze, że bardziej profesjonalnie wygląda.
Czekam na inne opinie
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie tylko profesjonalnie wygląda, ale daje też takie możliwości. ( oczywiście w tym segmencie kamer). Model GS400 to najlepsza kamera w tej klasie cenowej kamer miniDV. 500-tka to jej udana kontynuacja.
NV-GS250 za takie pieniądze możesz śmiało kupować.
Z innych propozycji w tej cenie trudno coś doradzić. Obecnie producenci wycofali się z produkcji kamer na taśmę, teraz nośnikiem w kamerach są dyski twarde i karty pamięci. Ale do tysiąca złotych to szału nie ma. 1 przetwornik i matryca 1/8 cala, w porywach 1/6 - co jest standardem, niestety przy słabych warunkach oświetleniowych to mało!
 

Spyke

New member
No właśnie dlatego też chce kupić kamerę na kasety miniDV.. bo to co teraz produkują to jest czysty shit za taką cenę..
 

Spyke

New member
Dobrze, ale teraz pytanie następne. Czy jest jakiś model kamery (nawet innej firmy) warty kupienia w podobnej cenie i z podobnie dobrymi parametrami?

[ogólnie chodzi mi o kupno dobrej kamery niekoniecznie firmy Panasonic]
 
Do góry