Panasonic hdc sd60 nie wyświetla daty nagrania

wanti

New member
Witam ! Chciałbym dowiedzieć się czy w tym modelu Panasonic HDC SD60,jest jakaś opcja właczania wyświetlania daty przy nagrywaniu filmu, aby przy ogladaniu zgranego juz filmu na Blu ray lub dvd można było wiedzieć kiedy to było nagrane. Nie wierze żeby o takim szczególe zapomnieli a nie mogę sobie poradzić aby go znależc i ustawić.
 

wanti

New member
no właśnie jak się uruchamia datę bo mam ustawioną ale nie wyświetla się na ekranie, to znaczy przez kilka sekund pokazuje sie na poczatku i znika
 

eugeniuszg

New member
no właśnie jak się uruchamia datę bo mam ustawioną ale nie wyświetla się na ekranie, to znaczy przez kilka sekund pokazuje sie na poczatku i znika
W czasie odtwarzania płyty wciśninij na pilocie(displey)i powinna się ukazać data i godzina.U mnie na odtwarzaczu Sony blu-ray w taki sposób pokazuje.
 

wanti

New member
Tyle że u mnie na żadnych pilotach nie ma takiej funkcji display.Zauważyłem że jak nagrywam na płytę programem dostarczonym przez producenta "HD WRITER" to jest data scalona na filmie, a innymi programami typu "TMPGEnc 4.0 XPress" "ConvertXtoDvd " nie widać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry