panasonic hdc-sd60 problem ze zgrywaniem filmów przez USB

spragniony

New member
witam, wczoraj zakupiłem kamerę wymienioną w tytule. niestety nie mogę zgrać z niej filmów, bo podczas zgrywania poprzez kabel USB przez program HD Writer AE 2.0 przy ostatnim etapie pojawia się taki komunikat:
"Removed from the import target because it contains videos in a different TV system."
i nie chce przegrać. wgrałem i zainstalowałem akutalizację, ale i to nie pomogło. wie ktoś może jak to naprawić?

pozdrawiam,
Michał
 

Jacek144

New member
witam, wczoraj zakupiłem kamerę wymienioną w tytule. niestety nie mogę zgrać z niej filmów, bo podczas zgrywania poprzez kabel USB przez program HD Writer AE 2.0 przy ostatnim etapie pojawia się taki komunikat:
"Removed from the import target because it contains videos in a different TV system."
i nie chce przegrać. wgrałem i zainstalowałem akutalizację, ale i to nie pomogło. wie ktoś może jak to naprawić?

pozdrawiam,
Michał

A kamerka zakupiona z europejskiej dysrtybucji,czy amerykańskiej? Program buntuje się,twierdząc ,że jest niezgodność systemów.Spawdź w ustawieniach programu.
 

spragniony

New member
kupiłem w rtveuroagd, więc najprawdopodobniej z europejskiej. szukam w settings, ale nie specjalnie jest tam coś o tym. spróbuję poszukać wersji europejskiej programu i zainstaluje może to da jakieś rezultaty?
 

Jacek144

New member
kupiłem w rtveuroagd, więc najprawdopodobniej z europejskiej. szukam w settings, ale nie specjalnie jest tam coś o tym. spróbuję poszukać wersji europejskiej programu i zainstaluje może to da jakieś rezultaty?

Sprawdź jakimś programem jakie pliki ta kamera produkuje.Dobry jest Mediainfo.Zobaczysz ile klatek/s ma zapisany materiał.
 

spragniony

New member
kupiłem czytnik kart, ale to nie pomaga, ponieważ gdy się otworzy dysk wymienny w moim komputerze to jest tam dość dużo folderów i jak się znajdzie ten, gdzie są filmy, to po ich odtworzeniu okazuje się, że dźwięku nie ma. jest to lekko mówiąc dziwne, bo program mediainfo pokazuje, że dźwięk normalnie jest w pliku z filmem.
 

Jacek144

New member
kupiłem czytnik kart, ale to nie pomaga, ponieważ gdy się otworzy dysk wymienny w moim komputerze to jest tam dość dużo folderów i jak się znajdzie ten, gdzie są filmy, to po ich odtworzeniu okazuje się, że dźwięku nie ma. jest to lekko mówiąc dziwne, bo program mediainfo pokazuje, że dźwięk normalnie jest w pliku z filmem.

A po co patrzysz co jest na karcie? Podepnij czytnik z kartą z kamerki, odpal HD Writera, kliknij przycik "copy to PC" i to wszystko. Program zgra Ci to co powinien i możesz dalej się bawić.
 

amor_priv

New member
Sorry, wiem, że nie odkopuje się watkow, ale mógł być opisać, jak je zgrałeś? Ja mam ta kamerke od kilku dni. Poczatkowo filmy zgrywaly sie bez problemu, ale dzis pojawil sie ten sam problem i zglupialem. Przestawialem rozne ustawienia w kamerce i nawet nie wiem, co poprzestawialem, ze przestalo dzialac.
 
Do góry