HDC TM60 czy PANASONIC HDC-SD9

jarula29

Member
Witam
Bardzo prosze o pomoc w wyborze kamerki. Jestem juz zdecydowany na Panasonica ale mam dylemat z wyborem konkretnego modelu Zastanawiam sie nad HDC TM60 i HDC SD9. Jakie sa różnice pomiedzy tymi modelami, jak sprawdzaja sie w w warunkach domowych. Interesuja mnie wszystkie opinie jakimi mozecie sie podzielic na tema t tych kamer. A moze HDC SD 66? Nie chcialbym takze wychodzic poza budzet ale ciekawie tez wygląda HDC SD200......
dzieki wielkie za pomoc . pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

KYHU

New member
Witam.Osobiscie posiadam model hdc-tm60 i polecam ja w 100%. mam pytanko orientuje sie ktos czy ten model posiada : Nagrywanie poklatkowe (Time Lapse Recording)? gdzies czytalem ze posiada te funkcje,nie moge jej jednak znalesc.
 

thewho

New member
Witam.Osobiscie posiadam model hdc-tm60 i polecam ja w 100%. mam pytanko orientuje sie ktos czy ten model posiada : Nagrywanie poklatkowe (Time Lapse Recording)? gdzies czytalem ze posiada te funkcje,nie moge jej jednak znalesc.

Przylaczam sie do pytania.
Niestety tez nie moge znalezc tej funkcji pomimo, iz w kazdej specyfikacji podaja, ze znajduje sie w tej kamerze.
pzdr
 

stanislav0909

New member
Jako nowy mam pytanie, czy lepiej kupić model HDC TM60 czy SD60, czy lepsza pamięć wbudowana czy na karcie, wiem że karta 16GB to cena rzędu 300 pl a cena kamery ok. 200pl.
 

krissk

New member
Witam! Ja mam HDC-TM60 i jestem bardzo zadowolony, widzę różnica na ceneo międzt SD60 jest 158zł a za tyle to dobrej karty i szybkiej nie kupisz, a TM60 ma wbudowaną 16GB SDXC a więc ten najnowszy i najszybszy standard, te karty dopiero wchodzą na rynek i cena 16GB SDXC to ok. 500zł także kupuj TM60 :) Pozdr
 

AKT

New member
Posiadam kamerę SD60. Koszt karty (mam ją i polecam) SDHC Pretec 16 GB - 166zł (sklep internetowy Kirk). Zaletą karty jest to,że możesz ją włożyć np do laptopa i obejrzeć nagrany film bez używania kamery. W laptopie mam co prawda port HDMI ale tylko wyjściowy. Miałem ten sam dylemat co Ty ale wybralem SD60 i jestem zadowolony.
 

luznyPL

New member
Witam! Ja mam HDC-TM60 i jestem bardzo zadowolony, widzę różnica na ceneo międzt SD60 jest 158zł a za tyle to dobrej karty i szybkiej nie kupisz, a TM60 ma wbudowaną 16GB SDXC a więc ten najnowszy i najszybszy standard, te karty dopiero wchodzą na rynek i cena 16GB SDXC to ok. 500zł także kupuj TM60 :) Pozdr

Karty SDXC są pojemności powyżej 32GB i o pojemność w tym standardzie chodzi a nie szybkość przesyłu.
Po za tym 500zł za 16GB kartę to trochę dużo bo ta kamera nie potrzebuje tak szybkiej karty ,
a idzie już ją dostać za 120 -150zł.
 
Do góry