Nowe plazmy Panasonica?

jakubs

New member
Witam wszystkich na forum.

Po dlugich poszukiwaniach odpowiedniego telewizora zdecydowalem sie na Panasonica 37PV60, lecz podczas testow w domu przerazilo mnie wyraznie slyszalne "buczenie" elektroniki (czytalem na forum, ze nie jestem jedyna osoba, ktora to zauwazyla). Przeszkadzalo mi na tyle, ze z ciezkim sercem oddalem tv mimo wspanialego obrazu i teraz mam dylemat, poniewaz nie ma chyba na rynku alternatywy, szczegolnie posrod plazm 37".

42" nie wchodza w gre, poniewaz siedze dosc blisko i juz 37" jest na styk.

Tak wiec widze dwa wyjscia: LCD Sharpa lub Panasonica lub czekanie na nowa generacji plazm Panasonica i nadzieja, ze japonskim inzynierom uda sie wyeleminowac ta wade.

Stad moje pytanie: jak myslicie, czy niedlugo wyjda nowe modele? Aktualne modele wprowadzono na rynek okolo marca 2006 - czy mozna sie spodziewac nowego modelu w marcu 2007?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za Wasze opinie!
Jakub
 

marbet

New member
Witaj Jakubs co do twojego pytania sa juz w sprzedaży nowe tv Panasonic TH-42PX60E oraz TH-42PX600. Róznica jest napewno w cenie ale takze w samych tv. Otóz PX60 ma HD ready 2 zloty HDMI cena 8500 natomiast PX600 jest już Full HD ma tez 2 zloty HDMI , procesor dzwieku SRS TruSurround XT Raumklang i wejscie SD-kart itp. wiecej na stronie sklepu internetowego zapraszam :

http://www.arcanvision.com/tv_plazmowe.htm


Pozdro...
 

gabat

New member
marbet napisał:
Witaj Jakubs co do twojego pytania sa juz w sprzedaży nowe tv Panasonic TH-42PX60E oraz TH-42PX600. Róznica jest napewno w cenie ale takze w samych tv. Otóz PX60 ma HD ready 2 zloty HDMI cena 8500 natomiast PX600 jest już Full HD ma tez 2 zloty HDMI , procesor dzwieku SRS TruSurround XT Raumklang i wejscie SD-kart itp. wiecej na stronie sklepu internetowego zapraszam :

http://www.arcanvision.com/tv_plazmowe.htm


Pozdro...

Masz rację chłop się uciszył i skorzysta z twojej rady bo oba modele (Panasonic TH-42PX60E oraz TH-42PX600) mają 37".
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
"wlasnie, panasonic wypuszcza nowe modele plaz na wiosne( w Polsce), ale zawsze, to co nowe, to jest drogie!"

NO niekoniecznie. technologia tanieje. Zobacz ze np starsze modele 37 sa sa droższe niz np 37 XD1, JVC R71 jest nowszy od R70 a jest tańszy , nowe Sharpy RA1 też raczej nie będa drogie bo powinny sie zmiescic w przedziale do 5000 czyli cena bedzie zblizona do GA9 a Ra1 to nowość.
 
Ostatnia edycja:

marbet

New member
Do gabat TH-37PX600 lub 60 równiez jest do kupna poprzez sklep Arcan-Vision dla scislosci nie ma z tym zadnego problemu .


Pozdro...
 

jakubs

New member
@ marpet: PXy sa troche nowsze, ale w sumie glowna roznica jest tuner dvb-t, ktory nie jest mi potrzebny. Myslisz, ze te PX60 pozbawiony jest wspomnianego przezemnie buczenia przy zmianie jasnosci obrazu? (szczegolnie "widoczne" przy zmianie kanalow)

chodzilo mi raczej o zupelnie nowa generacje plazm panasonica - ciekawe, czy bedzie to matryca g10? :)

@tomek koko: licze na ten sam efekt: nowe, bardziej zaawansowane technicznie modele w cenie starszych. Podobna tendencje widac przy nowym sony v2500, ktory jest tylko nieznacznie drozszy od v2000. Zreszta cena gra tu powiedzmy drugorzedna role: glownie chodzi o to, zeby nowa generacja pozbawiona byla wad przy zachowaniu swietnej jakosci obrazu i mniej wiecej tej samej polki cenowej.

Pozdrawiam,
Jakub
 
Do góry