Plazmy Panasonic 65 full hd już w Polsce

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Firma Panasonic Polska wprowadziła już do sprzedaży pierwsze ekrany plazmowe wielkości 65 " w rozdzielczości full hd.
Ekran wyposażony jest w złacza RGB, DVI-D , Komponent - BNC.
Cena - rewelacyjna 27500 zł netto.

Od grudnia dostępne będą też pierwsze na świecie ekrany plazmowe 103"
- w cenie kosmicznej 330.000 zł

Od drugiej połowy grudnia będą dostępne najbardziej oczekiwane ekrany Panasonica 50 " full hd - w cenie ok. 20.000 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
będą dostępne plazmy 50 Full HD Panasonica na specjalnych warunkach dla członków forum - ponizej 19.999 zł
Niestety trzeba się zapisywać - bo produkowane są w Japonii i transport zajmuje duzo czasu.
Ceny bedą podawane tylko na Priv.
pozdrawiam
 

RS4

New member
Czekałem na Panasonica fullHD 50 TH-50PF9EK, niestety ten ekran jest przeznaczony jest tylko do zastosowań przemysłowych, a czemu tak sądzę? ze wzgledu na ilość wejść, jeden slot na stałe z wejściem pod PC oraz trzy sloty wolne do wyboru ale też z ograniczeniami mogą byc tylko dwa HDMI i jedno np component,nastepna sprawa HDMI to porażka nie przyjmuje 1080p a tylko 1080i aby odtworzyć 1080p trzeba mieć slot z wejściem DVI-D, a cena tych slotów wow, nie pytajcie. Dołożenie głośników, slotów to grubo ponad 20tys. a to zużycie energii 600W. Moim zdaniem jest to sprzęt profesjonalny ale nie do zastosowań komercyjnych. Bardzo liczyłem na ten ekran i chciałem go kupić, wybór padł na LC-52XD1.

RS4
 

hazi

New member
Witaj rs4, czy miałeś możliwość porównania z wymienionymi powyżej modelami + sony 52``X2000. Za ile kupiłeś (kupujesz sharpa 52``, jeśli to tajemnica to proszę na PW)
 

RS4

New member
hazi napisał:
Witaj rs4, czy miałeś możliwość porównania z wymienionymi powyżej modelami + sony 52``X2000. Za ile kupiłeś (kupujesz sharpa 52``, jeśli to tajemnica to proszę na PW)

Sharpa już mam od paru tygodni, Sharp ma dużo lepszy obraz niż Sony, myślę Ze Panasonic będzie miał najlepszy obraz, ale ma inne wady które moim zdaniem go dyskwalifikują. Cena za którą kupiłem nie jest adekwatna do rynkowej, no cóż miałem super okazję. Jeśli wybierasz między Sharpem a Sony to kupuj Sharpa.

RS4
 
Do góry