Panasonic seria LX600

rumcajs

New member
Witam
Jestem nowym uzytkownikiem tx26lx60P.w tym modelu też występuje E.
Ostatni symbol tyczy się możliwosci telegazety ,jakich nie wiem.Nie ma to nic do możliwosci samaj matrycy. Info mam od pana z Panasonic Polska.
Masz na myśli TX32LX60E (napisałeśTX32LX6E) i model TX60LX60P

 
Ostatnia edycja:

mlapaj

New member
32LX600 - kiedy w Polsce

W angielskim czasopismie HiFi znalazła się pierwsza entuzjastyczna recenzja Panasonica 32LX600. W teście porownawczym TV LCD 37" zdeklasowal LG i 4 inne modele. Ktoś wie, kiedy ten model pojawi się w Polsce? I już nie dziwią obniżki cen na model 500:)
 

JAREK

New member
Ostatnia edycja:

Ratman

New member
mlapaj napisał:
W angielskim czasopismie HiFi znalazła się pierwsza entuzjastyczna recenzja Panasonica 32LX600. W teście porownawczym TV LCD 37" zdeklasowal LG i 4 inne modele. Ktoś wie, kiedy ten model pojawi się w Polsce? I już nie dziwią obniżki cen na model 500:)

Mnie po literku też się myli 32" z 37" :spam::spam::spam:
 

arconx

New member
Z tego co mi wiadomo model TX32LX6E nie występuje w ofercie Panasonic Polska.
Więc jeśli zastanawiasz się nad zakupem ww. modelu (np. na allegro), to przemyśl to dwa razy, a najlepiej zapytaj się danego sprzedawcę o polską gwarancję.
Modele sprowadzane z zagranicy nie posiadają takowej i nie daj sobie wcisnąć kitu ;)
Pozdrawiam!
 

jasa

New member
"Amerykański" czarny 32LX600

Czy ktoś wie czy Panasonic wypuści "czarny" model LX600 w Europie ? No przecież teraz wydaje mi się jest taka tendencja (Sharp BV9, Samsung). A ten "amerykański" LX600 piękny jest poprostu...
 

Attachments

  • TC-32LX600_1.jpg
    TC-32LX600_1.jpg
    21,2 KB · Wyś: 231

Elmo king

New member
Nowe telewizory panasonic serii LX 600

Hej
Z tą ceną wyżej to trochę przesada. W tej chwili na oficjalnej stronie panasonic.com widnieje cena około 1500 $ to na chwilę obecną ok 4500 zł, a nie 8000 zł. Ciekawe kiedy będą dostępne u nas. Mam nadzieję zę niedługo. Ostatnio coś mi wpadło w oko że Kiki ma je mieć do testów na początku października (bodajże 2-4 X).
 

jasa

New member
Elmo king napisał:
Hej
Z tą ceną wyżej to trochę przesada. W tej chwili na oficjalnej stronie panasonic.com widnieje cena około 1500 $ to na chwilę obecną ok 4500 zł, a nie 8000 zł. Ciekawe kiedy będą dostępne u nas. Mam nadzieję zę niedługo. Ostatnio coś mi wpadło w oko że Kiki ma je mieć do testów na początku października (bodajże 2-4 X).
Niestety nie zgodzę się z tobą, cena 1500$ to cena LX600 na rynek amerykański, niestety my powinniśmy się odnieść do ceny Europejskiej czyli ze strony niemieckiej Panasonic.de a tam widnieje niestety 1999Euro a to nie jest 4500 zł tylko prawie 8000 zł. pamiętam że KIKI coś wspominał o cenie w granicach 6000 zł ...to juz jest cena realna...
 

dino123

New member
nowy panas i 14 ms...

Hey !
Czy to nie jest dziwne, że nowy model ma matrycę o szybkości 14 ms?
Przecież to straaaaasznie dużo !
Konkurencja stara się zmniejszyć czasy a tu....
Jak to się ma do jakości wyświetlania ? - smużenie w szybkich scenach?
Jaka jest wasza opinia ?
 
Do góry