Panasonic 60ZT60 (test otwarty)-w poszukiwaniu doskonałości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kendzi1
Muszę znać dokładnie Twoje warunki i Twoje oczekiwania.
Ci którzy zadzwonili otrzymali wydaje mi się, że wyczerpujące odpowiedzi.
Ale nasze rozmowy trwają często... dość długo.
Na tym poziomie wielkości , cenowym i odpowiedzialności za słowa ważne są wszystkie szczegóły.
 

kendzi1

New member
Kiki wiec tak tv ma wisiec w pokoju mam mega ciemno okno mam na wschod 3 m siedzie od swojego tv:)
tv bedzie tylko i wylacznie sluzyl mi do grania na konsoli , ogladania filmow w 3d ,seriali ,sportu i programow przyrodniczych:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaki miałeś telewizor do tej pory ?
Jesteś perfekcjonistą ?
Ile czasu dziennie ma pracować telewizor?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
na tej stronie jest kilka filmików pokazujących różnice w działaniu Pioneer KRP-600A z Panasonic ZT60 Pioneer Kuro KRP600 vs Panasonic TX-P60ZT60 [video x5] - FullHD może warto byłoby wybrać i dorzucić kilka do testu ???
Te filmiki to trik Panasonica, bo ten KURO był wadliwy, pooglądaj jeśli znasz angielski filmy z fachowego porównania z NY- HDTV Shootout 2013 a prawda wyjdzie na jaw 2013 HDTV Shootout - 2013 Models vs. Pioneer KRP-500M - YouTube
 

kendzi1

New member
Kiki obejrzalem filmik i nadal nic mi to nie mowi zt60 czy vt60 65 cali???
Poslucham sie ciebie zt60 i mega czern 60 cali czy czern tez extra ale vt60 65 cali:0 i miec troche gorsza czern a wieksza przekatna???
Ale ten zt60 bije wszystko:)
A teraz co bys wybral z twojego porownania sharp 60 le857 vs zt60???
Oczywiscie Nadal tylko jestem zainteresowany vt60 65 vs zt60:)
 

bastek888

New member
Dzięki - bastek 888, to dobry pomysł.

[youtube]mxZRKy5s5No[/youtube]

jest jeszcze na tej stronie Panasonic ZT60 vs. Pioneer Kuro - a new king? - FlatpanelsHD

z tego filmu na youtube zdjęcie pokazujące różnice w szczegółowości i głębi ......

zt60vskuro-1l.jpg


Pioneer Kuro KRP-600 (lewa) kontra Panasonic ZT60 (prawa)
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Kiki obejrzalem filmik i nadal nic mi to nie mowi zt60 czy vt60 65 cali???
Poslucham sie ciebie zt60 i mega czern 60 cali czy czern tez extra ale vt60 65 cali:0 i miec troche gorsza czern a wieksza przekatna???
Ale ten zt60 bije wszystko:)
A teraz co bys wybral z twojego porownania sharp 60 le857 vs zt60???
Oczywiscie Nadal tylko jestem zainteresowany vt60 65 vs zt60:)
Oba 65VT60 i ZT60 czerń mają IDENTYCZNĄ !!!!!! tylko ZT60 podobno lepiej wyświetla czerń przy sporym oświetleniu przez swój wyjątkowy filtr a po ciemku są jednakowe w tej kwestii. Nie sugeruj się testem kikiego bo on nie używa urządzeń pomiarowych a 50/55 cali VT mają gorszą czerń od 65 cali,tak jest i było w plazmach, dlatego w teście 50VT60 dał mu tylko 9 pkt za czerń, z 65 calami to całkiem inna "bajka".Poczytaj sobie te testy i szukaj poziomu ANSI w tabelach -Calibrated black level (black screen)
Calibrated black level (ANSI checkerboard), czym niższe wartości tym lepsza czerń http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-txp60zt65b-201305062961.htm oraz Panasonic TX-P65VT65B (VT65/ VT60) Review te 5 cali więcej da ci o wiele więcej radochy a i kasa zostanie na np.Blu-raye:krol:
 
Ostatnia edycja:
Do góry