Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

MARHOR13

New member
Witam, mam tv model 55vt60.
Mam problem z napisami polskimi na kanale HBO HD.
Oglądam filmy w oryginalnej ścieżce dźwiękowej z polskimi napisami, tyle tylko że napisy pokazują się na ekranie duźo wcześniej niż dialogi wypowiadane przez aktorów. Problem występuje tylko na kanale HBO. Na innych kanałach filmowych HBO 2, HBO 3 czy wszystkich Canal + tego problemu nie ma.
Na kanałach z paczki Canal + pojawia się za to inny problem z napisami, a mianowicie często nie wszystkie dialogi są tłumaczone, napisy się urywają, a potem przez jakiś czas jest w porządku i znowu problem się powtarza.
Mam 2 karty C+ umieszczone w modułach Astona i w slotach tv. Nie korzystam z dekoderów nc+.
Czy ktoś z Was spotkał się z tym problemem i zna może rozwiązanie?
 
Ostatnia edycja:

andgest

New member
Miałem podobne problemy na nc+ i na to nie było sposobu; żaden konsultant nic nie był w stanie doradzić. Niestety zmuszony byłem włączać polskojęzyczną wersję dźwięku - albo słuchać oryginalną ze stratą części napisów. Teraz na polsatowskim dekoderze nie jestem pewien, czy problem jest identyczny, bo zbyt krótko oglądałem.
 

andrzejkocerba

New member
Cześć - pojawił się problem dotyczący dźwięku , a mianowicie lewy głośnik zdecydowanie gorszy od prawego czyli przytłumiony a prawy bardziej wyraźny -ostrzejszy- .Ustawienie parametrów dźwięku telewizora jest równe dla lewej i prawej strony .Dodam że dźwięk był podawany z niezależnego źródła pendrive oraz tunera NC+ w obu przypadkach występuje ten sam problem . Problemem dodatkowym z dźwiękiem jest od czasu do czasu przerywany dźwięk z dynamicznego do dzwięku pozbawionego dynamiki - wygląda to tak jakby podczas oglądania ktoś odłączał dobry sprzęt nagłośniający a załączał marnej jakości - w tym przypadku dźwięk idzie z dekodera NC+ -proszę was serdecznie o pomoc - pozdrawiam
 

rafix01

Member
Bez reklam
Witam, mam tv model 55vt60.
Mam problem z napisami polskimi na kanale HBO HD.
Oglądam filmy w oryginalnej ścieżce dźwiękowej z polskimi napisami, tyle tylko że napisy pokazują się na ekranie duźo wcześniej niż dialogi wypowiadane przez aktorów. Problem występuje tylko na kanale HBO. Na innych kanałach filmowych HBO 2, HBO 3 czy wszystkich Canal + tego problemu nie ma.
Na kanałach z paczki Canal + pojawia się za to inny problem z napisami, a mianowicie często nie wszystkie dialogi są tłumaczone, napisy się urywają, a potem przez jakiś czas jest w porządku i znowu problem się powtarza.
Mam 2 karty C+ umieszczone w modułach Astona i w slotach tv. Nie korzystam z dekoderów nc+.
Czy ktoś z Was spotkał się z tym problemem i zna może rozwiązanie?

ja mam z tym odwieczny problem, konsultanci zawsze mówią, że u nich jest ok, nikt nie zgłaszał problemów, proponują restart dekodera :) zarówno na dekoderach nc+ jak i teraz polsatu ... to chyba ich wina a nie naszego sprzętu.
 

andgest

New member
Miałem na nc+ a teraz mam na polsacie zawsze to samo i takie same "porady" konsultantów, którzy o problemie rzekomo nic nie wiedzą. Nie znam rozwiązania, przyczyną chyba jest nadawca. Pozdrawiam
 
Do góry