Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów plazmowych - seria GT60.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów plazmowych - seria GT60.
019_P1500046.JPG

Seria GT60
Modele w rozmiarach: 42-calowy,50-calowy

  • VIERA Connect Full Hd3D Neo Plasma Black 3000 Hz(FFD) - Premium high speed panel
  • My Home Screen,
  • Swipe & Share 2.0,
  • Media Player
  • Infinite Black Pro
  • 30720 Gradation steps,
  • Web Content Optimizer
  • 1080p Full HD Resolution, Full 3D HD, THX 3D
  • Metal Stand
  • Okulary 2 szt aktywne
  • V-R Audio Surround 2,1 (20W)
  • PAT
  • HDMI x 3
  • USB 3.0
  • Voice Interaction
  • USB Recording
  • Supports flash
  • Narrow bezel
018_P1500045.JPG


[youtube]fDSUMWK6c2E[/youtube]

[youtube]N78hzNntQ-s[/youtube]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
gt_head.jpg


gt_inch.gif

gt_photo.jpg

gt_feature1.jpg


  • 3000Hz Focused Field Drive
  • Infinite Black Pro
  • my Home Screen
gt_feature2.jpg

* THX® 3D Certified Display: THX and the THX logo are trademarks of THX Ltd. which are registered in some jurisdictions. The THX 3D logo is a trademark of THX Ltd. All rights reserved.

included_accessories.gif

accessory02.jpg
 

RHJG

New member
Bez reklam
David Mackenzie i paru innych nadwornych recenzentów Panasonica,tak piszą od paru lat o każdej plazmie Panasonica.Skali referencyjnej już dawno zabrakło.Wszystko cacy a w życiu okazuje się,że jest inaczej.Płacą to piszą-przeczytać trzeba a samemu dokonać wyboru.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Stephen Withers-zarejestrowany pażdziernik 2009r.Czym Panasonic będzie miał większe kłopoty finansowe tym recenzentów tego typu będzie przybywać.AVforums jest oficjalnie sponsorowane przez Panasonica.Nie twierdze,że ten TV GT60 jest zły,ale poczytaj komentarze i odpowiedzi recenzenta,trochę kręci.Jak będzie w sklepach to się okaże co jest wart.Rozważ jeszcze Samsunga PS51F8500,czy Panasonica VT65, ZT65.Wiem cena.!!!,ale to jest To...
 

maniukaa

New member
Witam!
Jestem zainteresowany kupnem tego telewizora - model TX-P42GT60. Jako, że w tym wątku nie ma jeszcze żadnych opinii na temat tego modelu to chciałbym zapytać szczęśliwych? ;) posiadaczy owego modelu lub też osoby, które miały sposobność przetestować go jakie są Wasze wrażenia? Jak się sprawuje ten telewizor, jaka jest jakość wykonania?
Może ktoś ma porównanie z modelem ogólnie chwalonym na tym forum i nie tylko na nim - Panasonic TX-P42ST60?
Z opisu parametru obu telewizorów wynika, że przewaga TX-P42GT60 nad TX-P42ST60 jest w następujących punktach:
- Typ panelu: 3000 Hz FFD - 2500 Hz FFD,
- Liczba odcieni gradacji koloru: 24,576 stopni gradacji - 12,288 stopni gradacji,
- Super-wyraźna rozdzielczość, Sześciowątkowy silnik programowy dla dwurdzeniowego procesora obraz oraz Tryb isf (co to jest takiego i z 'czym się je' te funkcje?? dają one coś?) te funkcję posiada plazma P42GT60 a P42ST60 już ich nie ma.
Dodatkowo P42GT60 pozwala na zapis na nośniku USB-HDD (dysku dołączanym poprzez gniazdo USB) oraz ma 2 pary okularów.
Różnica w cenie na dzień dzisiejszy to około 1.200 zł. Czy warto? A może inaczej czy P42GT60 oferuje wyświetlanie dużo lepszego obrazu od P42ST60?
Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i sugestie, Mariusz :)
 

chabera

New member
Tez rozglądam się za nowym telewizorem TX-P42GT50E VS TX-P42GT60E VS TX-P42ST60E takie modele wybrałem sobie z plazmy jak się pokrywa cena do jakości
 

RHJG

New member
Bez reklam
Mam możliwość porównania tych dwóch TV i zdecydowanie dla mnie lepiej świeci GT60.Myślę,że kol.Kiki to potwierdzi.
 

tze

New member
Mam możliwość porównania tych dwóch TV i zdecydowanie dla mnie lepiej świeci GT60.Myślę, że kol.Kiki to potwierdzi.

Ja z kolei mam możliwość porównania TV; TX-P50VT50E i TX-P42GT60E, na normalnych ustawieniach, lepiej świeci GT60E ;) .

Jest drobny problem z serią TV "60".
Nie za bardzo rozumiem, dlaczego seria TV "60" nie obsługuje formatu "MOV", seria TV "50" obsługuje ten format. Dziwna sprawa, że Panasonic :x pominął ten format w serii TV "60":!: .
Aparaty fotograficzne firmy Panasonic np. DMC-FZ50 (nie tylko ten model), z funkcją nagrywania filmów - ten format używają. Odtwarzanie filmu bezpośrednio z karty umieszczonej w czytniku kart TV, jest nie możliwe, TV "nie widzi" filmów i potrzebna jest konwersja na format akceptowany przez nową serię TV.

Poniżej obsługiwane formaty dwóch serii.

Obsługiwane formaty GT60E:
AVCHD 3D / Progresywne, SD-IDEO / AVI / MKV / WMV / MP4 / M4v / FLV / 3GPP / VRO / VOB / TS/PS, MP3 / AAC / WMA Pro / FLAC / Apple Lossless / WAV, JPEG / MPO
Obsługiwane formaty GT50E:
AVCHD 3D / Progressive, SD-VIDEO / Motion JPEG (Lumix) / DivXPlusHD / WMV / MKV / AVI / MP4 / MOV, MP3 / AAC / WMA Pro / FLAC, JPEG / MPO
 
Do góry