Panasonic 47DT60 test - zaproście mnie do siebie a będę Waszą radością.

onyx771

New member
Witam, od dwóch dni nie działa u mnie na 47DT60 aplikacja YouTube (nie da się jej uruchomić z poziomu TV). Czy ktoś z użytkowników ma podobny problem? Co ciekawe mogę ją uruchomić na urządzeniu mobilnym (tablet) i potem udostępnić na TV, potem mogę już korzystać z YouTube normalnie aż do wyłączenia. Próba kolejnego uruchomienia i ten sam problem. Nie pomogło odłączanie TV od sieci i przeinstalowywanie aplikacji. Jakieś pomysły?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Ja tak cały czas korzystam i jest to o wiele bardziej wygodne.
No fakt, jeśli ktoś odpalał YT na tv tylko z urz. mobilnych, mógł nawet nie zauważyć tej "awarii". Ja korzystam różnie: czasem z tabletu/telefonu, czasem z klawiatury USB, czasem z pilota - zależy co akurat mam pod ręką ;) Każdy sposób powinien działać poprawnie. Chyba, że kiedyś YT przestanie wspierać te modele, co już raz uczynił ze starszymi (sprzed 2012). Wtedy dopiero będę się zastanawiać: jakaś przystawka, czy może nowy tv ;)
 

Stanley

Member
Bez reklam
Znów problem z Youtube

Witam

U mnie YT w tej chwili zbiesił się na całego: nie odpala ani z ikony w telewizorze, ani z urządzenia mobilnego. Objaw podobny jak niedawno: na chwilę tylko pojawia na ekranie się czerwone logo, potem wywala z powrotem do oglądania telewizji. Macie tak samo?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Nie zauważam problemów z aplikacją na Androidzie. Natomiast YT wciąż nie odpala się w telewizorze, w żaden sposób (jak już pisałem, tylko na chwilę pojawia się logo). Niepokojące, że problem prawdopodobnie dotyczy modeli serii "60" z 2013r. Tzn. tak domniemywam, gdyż posiadacze nowszych nic nie zgłaszają.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Nie może byc! Niessssamowite... Dziś mój DT60 zameldował o nowej aktualizacji oprogramowania (3.885). Poprzednia była chyba ze 2 lata temu. Ktoś może wie co poprawili/zmienili?
 

stirl

Member
Nie może byc! Niessssamowite... Dziś mój DT60 zameldował o nowej aktualizacji oprogramowania (3.885). Poprzednia była chyba ze 2 lata temu. Ktoś może wie co poprawili/zmienili?

http://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/tv/download/fw/eu_2013/europe.html
Improvements
Date/Version Description Jul. 5, 2016
Ver. 3.885
  1. Improve network functions.
May 13, 2014
Ver. 3.877
  1. Improvement of dual tuner functions.
Jan. 22, 2014
Ver. 3.875
  1. Update a network application.
Nov. 28, 2013
Ver. 3.872
  1. Introduce Ziggo interactive function in Netherlands.
Oct. 8, 2013
Ver. 3.864
  1. Introduce Home Screen Collection.
Aug. 27, 2013
Ver. 3.858
  1. Improvement of Web browser.
 

AnTurek

New member
A ja nie mogę zainstalować nowego oprogramowania. Nic się nie dzieje gdy klikam aktualizacje. Ani w MENU, ani gdy wybieram ze Smarta aplikację.

Pomocy - nie mogę uruchomić żadnej aplikacji, gdy nie zainstaluję nowego softu. Czy jest jakiś sposób na wymuszenie aktualizacji?

Próbowałem odłączać TV z sieci - nie pomogło.

---

Już jest OK :)
 
Ostatnia edycja:

AnTurek

New member
A dodam jeszcze, że po 2 latach nadal nie wiem do czego służy funkcja "Wiadomości" w Home Screen u góry /pod zielonym przyciskiem/ :)

Nawet Panasonic nie wie
 

Stanley

Member
Bez reklam
Może to efekt sporadycznie niedziałającego YouTube?
A może chodziło o możliwość uruchomienia w naszych modelach Netflixa?
Netflix pojawił się w Markecie. Pierwszy wspomniał o tym kolega @robertw222 w wątku o problemach z YT, myślę, że warto zaznaczyć i tutaj.

A dodam jeszcze, że po 2 latach nadal nie wiem do czego służy funkcja "Wiadomości" w Home Screen u góry /pod zielonym przyciskiem/ :)

Nawet Panasonic nie wie
Może tę zagadkę rozwikła kiedyś jakieś ArchiwumX, badające sprawy niewyjaśnionych funkcji Panasonica ;)

Pozdrawiam.
 

marcinrr

New member
A dodam jeszcze, że po 2 latach nadal nie wiem do czego służy funkcja "Wiadomości" w Home Screen u góry /pod zielonym przyciskiem/ :)

Nawet Panasonic nie wie


Witam Prawdopodobnie kolego, ta funkcja służy do pozostawienia wiadomości dla kogoś z domowników, nie będących akurat w domu,nagrywając ją , gdy podłączysz kamerkę do telewizora.

Mam ten tv , ale nie mam do niego kamerki.
 

remmyhi

New member
Brawo. Złota Łopata już do ciebie jedzie.
Ale ale, ciekawe spostrzeżenie. Od zawsze się zastanawiałem co to jest...
087446cdeae8617c3142fe5cde631364.jpg


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
 

Stanley

Member
Bez reklam
Brawo. Złota Łopata już do ciebie jedzie.
E tam, bez przesady, zaraz złota. Odkop po ok. roku, taki sobie wynik. Sprzęt jeszcze w użyciu, wyjaśnienie przeznaczenia "tajemniczej" funkcji może się jeszcze komuś przydać. Choćby do spokojnego snu ;)

Co najwyżej mała zwykła łopatka ;)

P.S. Niedawno na jakimś forum widziałem archeo sprzed bodaj 7 lat. To już było coś ;)
 
Do góry