Panasonic 47DT60 test - zaproście mnie do siebie a będę Waszą radością.

rajan.poland

New member
cena jest wg. mnie o 1k PLNów za wysoka... Ciekawe, kiedy będą testy :]
No wg. mnie też. Nie mówiąc już o cenie L50ET60.
Niestety uważam, że ceny nie spadną tak prędko. Bo po co. Jeśli klient ma kupić to kupi, tym bardziej, że na okrągło jest rotacja telewizorów. Stare wycofują, a wchodzą nowe [droższe].
 
Ostatnia edycja:

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
DT60 juz w sprzedazy w polsce i ceny dosyc wygorowane ale takto juz jest z nowosciami, ktos moze juz testowal i moze mi powiedziec czy te modele maja jakis problem z konsolami? tzn czy jest lag na obrazie przy graniu

PS. ktos jeszcze ma problem z poruszaniem sie po tym watku i jak wcisnie str 7 to go przenosi do watku ja jakichs glosnikach ??
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja widzialem tylko ten co kolega wyzej przytoczyl ale tez i za bardzo sie nie zaglebialem bo ja juz zamowilem tv wiec juz tak nie szukam....( choc ciezko nazwac to testem ) ale warto poszukac bo na zagranicznych stronach szybciej sie to dzieje i mozna sobie porownac ...
lolek
 

last_ninja

New member
pojawił się test na sieci, tyle, że testowany model to DT65 (prawdopodobnie w niektórych krajach europejskich DT60 jest przemianowany na DT65)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizory plazmowe firmy Panasonic to klasa referencyjna .(serie ZT60 , VT60 )
Natomiast telewizory LCD LED Edge z serii DT60 firmy Panasonic to klasa średnia .
Natomiast tegoroczny interfejs firmy Panasonic to moim , skromnym zdaniem "to jest to" prima sort".;-)
Na Trusted Reviews można zapoznać się z recenzją napisaną przez Johna Archer w dniu 23 kwietnia 2013 r. , a dotyczącą telewizora firmy Panasonic TX-L55DT65 . Chętnych do zapoznania się z tą recenzją zapraszam na stronkę:

Panasonic TX-L55DT65 review - TV - Trusted Reviews


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Przemo 666

New member
Na stronie euro rtv już jest tx-l47dt60 cena 6299zł. Tyle samo kosztuje philips 46pfl8008s. Teraz tylko poczekać na test panasonica i może jakąś promocję i zakupić nowy tv.
 

last_ninja

New member
Teraz tylko czekać, aż ceny w Polsce spadną.
Druga sprawa to to, że trochę niepokoi mnie słabo działający (albo wcale) "local dimming" w tym modelu. Hmmmm.
 

koalaxp

New member
mam ten telewizorek od tygodnia pierwsze 3 dni oglądałem z anteny dachowej kanały mux 1,2,3 ,od wczoraj specjalnie pod niego kupiłem pakiet nc+ i wg mnie wszystko jest super sam jego wygląd w salonie to XXII wiek ( do końca jeszcze wszystkiego nie rozgryzłem) obraz żyleta po odpowiednim skalibrowaniu (ręcznym) a na kanałach HD to już bajka (mnogość ustawień). 3D dla mnie i rodziny coś wspaniałego, zgrałem kilka filmików o dinozaurach i rafach koralowych - nie da się tego opisać, pełny zachwyt. Do kolegi "knocked" funkcja mój ekran w zakładce web browser daje dostęp do wszystkich stron internetowych jak na laptopie i powiem tak - wyświetla filmy z każdych stron także z weeb.tv ale te kanały mimo,że są niektóre HD to w porównaniu z tymi z dekodera satelitarnego to różnica "niebo a ziemia".
Czekam jak Wy wszyscy na jakiś porządny polski test a szczególnie od "kikiego". Powiem tylko tyle kupiłem go w ciemno w promocji mediaexpert za 6000 pln. dziś nie żałuję tej decyzji widzę w nim jeszcze moc nieodkrytych możliwości a to co mam w tej chwili wystarczy mi pewnie do czasu jak ukażą się za przyzwoitą cenę w sklepach OLED-y - pozdrawiam.
 

MRI

New member
mam ten telewizorek od tygodnia pierwsze 3 dni oglądałem z anteny dachowej kanały mux 1,2,3 .....
No fajnie, mam pytanko bardzo istotne, Czy na pewno posiada on wbudowane dwa tunery DVB-T ? Jeżeli tak, to jako pierwszy w historii przełamał zmowę producentów TV z reklamodawcami i zwykłemu śmiertelnikowi udostępnił za rozsądne pieniądze odbiornik z pełnym PIP'em. Czy możesz sprawdzić na załączonej tylko antenie naziemnej, czy będą dwa niezależne programy, jeden w oknie głównym drugi na podglądzie i na odwrót ? To bardzo ważna sprawa przynajmniej dla mnie :)
 

koalaxp

New member
po włączeniu funkcji "multiplikacja obrazu" przyciskiem APPS na pilocie mam podgląd na 2/3 ekranu aktualnie oglądanego programu a po prawej stronie wyświetlone 7 kanałów (wykaz TXT) a pod nim podgląd na inny niezależny ekran do wyboru z listy jw. PIP w całej okazałości u góry informacja,że odbiór z DVB-T. Zielonym przyciskiem na pilocie zmieniam widok i mam ekrany pół na pół wielkości ekranu, super sprawa.
 
Do góry