Panasonic 47DT60 test - zaproście mnie do siebie a będę Waszą radością.

Przemo 666

New member
Czekam na test tx-l47dt60. Bardzo ciekawi mnie ten tv choć cena wysoka. Za jakość niestety trzeba płacić ale jeśli test wypadnie dobrze to wezmę pod uwagę zakup tego telewizora.
 

last_ninja

New member
Czekam na test tx-l47dt60. Bardzo ciekawi mnie ten tv choć cena wysoka. Za jakość niestety trzeba płacić ale jeśli test wypadnie dobrze to wezmę pod uwagę zakup tego telewizora.

jeszcze dobrze nie weszły na rynek te modele, a Panasonic już obniżył rekomendowaną cenę o 100 EUR (niestety, cena 50" bez zmian)... Też czekam na test DT60, bo nigdzie nie umiem w sieci takowego znaleźć... Szkoda, ze tak drogo będzie...
 

calebos

New member
Czy może ktoś podać jaka jest różnica miedzy DT50 a DT60 ?
Strony Panasonica są tak beznadziejne w kwestii porównywania telewizorów że masakra.

Dodatkowo czy któryś z DT50/60 ma obsługę flash w przeglądarce?
 

lesjagl

New member
Tylko, że ten kupon ścina cenę o 1000pln a na głównej ME "niesamowite rabaty, taniej do 700zł" więc gdzieś tu błąd chyba być musi..
 

rajan.poland

New member
Tylko, że ten kupon ścina cenę o 1000pln a na głównej ME "niesamowite rabaty, taniej do 700zł" więc gdzieś tu błąd chyba być musi..
No to jak przy kasie okazuje się, że jest inaczej, to nie kupujesz. Jeżeli ktoś planuje wydać tyle na telewizor, to chyba warto spróbować.
Podobny rabat był na P50VT60, nawet ktoś z tego forum kupił w takiej promocji, więc chyba nie jest to ściema.
 
Do góry